Moogfest – czyli gdzie muzyka przenika się z technologią i sztuką

0

Jest gdzieś za odległym oceanem taki festiwal, podczas którego podział na artystów, producentów, inżynierów i wszystkich innych osób związanych z branżą muzyczną nie istnieje. Brzmi jak bajka dla dzieci?

I dokładnie tak miało zabrzmieć. Jak to mówią dobry nagłówek to połowa sukcesu. Jeśli zatem daliście się nabrać i czytacie ten tekst, żeby na chwilę zapomnieć o rzeczywistości, to źle trafiliście. Wydarzenie, o którym tutaj będzie mowa dużo bardziej pasowałoby do działu fantastyki naukowej, niż bajek dla najmłodszych.

Dziś przedstawiamy wam Moogfest – imprezę, która podbije serce każdego muzycznego geeka, który technicznej stronie swojego hobby lub pracy poświęca więcej, niż odrobinę czasu. Mimo, że imprezę nazywa się festiwalem muzycznym, tu przede wszystkim stawia się na techniczną stronę muzyki.

Podczas trzydniowego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w:

Moogfest otworzy przed wami drzwi do świata elektroniki, programowania i inżynierii muzycznej. Niczym muzyczni genetycy zagrzebiecie się pomiędzy zwojami kabli, syntezatorami, komputerami czy sprzętem wyciągniętym rodem z “Solaris” Lema.

Moogfest odbędzie się w dniach 18 – 21 maja 2017 roku w Durham w Karolinie Północnej (USA).

Bilety wstępu do tanich nie należą i przygotowane są w trzech wariantach

  • Capacitor – standardowy karnet wstępu na wszystkie wydarzenia – cena 249 USD plus podatek
  • Moogerfooger (VIP) – karnet VIP gwarantujący pierwszeństwo wstępu na wszystkie wydarzenia, dostęp do specjalnych stref i eventów VIP, prezent oraz posiłki i napoje w określonych przez organizatorów lokalizacjach – cena 499 USD plus podatek
  • Engineer – specjalny bilet na trwające dwa dni warsztaty prowadzone przez inżynierów firmy Moog. Podczas warsztatów dostaniecie możliwość stworzenia własnego analogowego syntezatora/sekwensera. Zajęcia prowadzone będą w trybie dwu i czterogodzinnym. Organizatorzy nie wymagają doświadczenia, jednak uczestnikom przyda się umiejętność lutowania.
    Posiadacze karnetu Engineer dostają również pełen dostęp do wszystkich wydarzeń Festiwalu w formie rozszerzonej (tj. tak samo jak Moogerflooger). – cena 1500 USD plus podatek

Więcej informacji i pełen harmonogram Festiwalu znajdziecie na www.moogfest.com www.moogfest2017.sched.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here