KONKURS! KONKURS! KONKURS!

0

Witajcie drodzy czytelnicy portalu uptone.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są płyty grupy Simply Red Stay. 

Zadanie konkursowe jest banalnie proste – wystarczy, że na adres mailowy [email protected] wyślecie odpowiedź na pytanie:


W jakim klubie 2 grudnia wystąpi znakomity gitarzysta Andy Mckee?


Na odpowiedzi czekamy do piątku, 25 listopada do godziny 23:39 a więcej szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie poniżej.

Kilka słów o artyście.
Andy McKee to jeden z najlepszych obecnie żyjących gitarzystów akustycznych na świecie. Nagrania Andiego dostępne na YouTube mają ponad 200 milionów wyświetleń. Jego gry nie sposób porównać do nikogo, może jedynie gdyby zmiksować ze sobą najbardziej charakterystyczne cechy twórczości Tommy’ego Emmanuela i Michaela Hedgesa.
Wirtuozersko muzykalny, w magiczny sposób potrafi zmienić gitarę w całą orkiestrę.

W ciągu ostatnich dwóch lat, Andy odbył tourne w obu Amerykach, Europie i Azji. W ostatnim okresie zdobył także ogromne uznanie, grając gościnnie jako solista i gość specjalny u boku nieżyjącego już niestety Prince’a podczas jego australijskiej trasy koncertowej.

Więcej informacji o muzyku znajdziecie na jego oficjalnej stronie www.andymckee.com oraz profilu FB: andymckeemusic


Regulamin Konkursu

  1. Organizatorem konkursu jest serwis uptone.pl
  2. Nagrodą główną w konkursie jest płyta Simply Red Stay w wersji Limited Cd+DVD Edition, nagrodą pocieszenia jest płyta Simply Red Stay w wersji CD. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny lub rzeczowy.
  3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie W jakim klubie 2 grudnia wystąpi Andy Mckee, a następnie wysłanie odpowiedzi na adres [email protected] Forma odpowiedzi jest dowolna.
  4. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25.11.2016 o godzinie 23:59.
  5. Zwycięzca konkursu oraz osoba, która otrzyma nagrodę pocieszenia wybrane zostaną spośród nadesłanych zgłoszeń przez redaktorów serwisu uptone.pl w drodze losowania. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w sobotę, 26.11.2016 ok godziny 15.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj