Garść informacji o nadchodzących NAMM Show 2019

0

Każdego roku cała branża muzyczna czeka na największe na świecie targi Namm Show. Anaheim gościć będzie setki wystawców i producentów, którzy prezentować będą swoje produkty tysiącom widzów, zapaleńców, muzyków i dystrybutorów z całego świata. A wszystko to już pomiędzy 24/27 stycznia 2019.

Namm Show to impreza, która po raz pierwszy odbyła się już w 1901 roku. Od tamtej pory świat może poznawać nowości branży muzycznej i technologicznej, które wyznaczają trendy na kolejne miesiące i lata.
W tym roku czeka nas wiele niespodzianek zarówno ze świata tradycyjnych instrumentów, jak i supernowoczesnych elektronicznych cacek.

Chcesz – masz

Namm Show 2019 przyniesie długo oczekiwany powiew świeżości dla muzyków od prawa do lewa. Zobaczymy tam długo oczekiwane nowości gitar ze stajni PRS Guitars, Ibanez i oczywiście wielkiego nieobecnego poprzednich targów, firmę Gibson.
Rok 2019 to również rok nowości efektów gitarowych. Zapowiadane w ostatnim czasie kostki porywają swoim brzmieniem, a najnowsze multiefekty pretendują do walki z niekwestionowanym mistrzem w swojej klasie – Helixem.
Nowości to również instrumenty klawiszowe, maszyny perkusyjne i stoły DJskie.

Kształcimy nowe pokolenie

Ponad 400 sesji edukacyjnych, w których udział będą brali nie tylko wytrawni muzycy ale i najmłodsi. Dzieciaki będą mogły zasiąść za sterami zestawów perkusyjnych, dotknąć i poznać gitary, pianina i inne instrumenty. Pobawić się maszynami perkusyjnymi i efektami. Wszystko po to, by zasiać ziarno muzycznej ciekawości w najmłodszych. Więcej na Education at The 2019 NAMM Show.

My Show Planner

Targi wchodzą w kolejny etap technologicznej rewolucji dzięki aplikacji nawigacyjnej My Show Planner. Dzięki niej zaplanujesz swoje targi, zapiszesz miejsca do których chcesz trafić i znajdziesz tych producentów, na których najbardziej Ci zależy. Więcej o aplikacji znajdziesz na stronie 2019 NAMM Show Mobile App.

Best In Show

24 produkty wyłonione spośród ponad 7000 firm w rękach najlepszych specjalistów branży muzycznej. Opinie i testy, a na zakończenie werdykt. Wszystko to na osławionym Best In Show, czyli najlepszym produkcie międzynarodowych targów muzycznych Namm Show 2019. Więcej znajdziecie na Best in Show.

Więcej szczegółów:
www.namm.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here