Keeley Electronics – Vintage Octave Fuzz II. Jeśli kupiłeś, jesteś szczęściarzem!

0

Nie ukrywajmy, Keeley Electronics – Vintage Octave Fuzz II to absolutnie wyjątkowy efekt. Nie tylko dlatego, że wsadzono go w obudowę ze stali nierdzewnej. Bądź dlatego, że brzmi tak rasowo, jakby odpalić rasową V8-kę w Syrence. Jego cechą wyjątkową jest przede wszystkim fakt, że wyprodukowano tylko 20 sztuk tego efektu. Zatem jeśli go masz, to jesteś szczęściarzem!

Mam nieodparte wrażenie, że Vintage Octave Fuzz II to chichot producenta, który za wszelką cenę chce zwrócić uwagę na swój, bądź co bądź, wyjątkowy produkt. I ok… nawet jeśli świetnie brzmi, świetnie wygląda i daje super radość z użytkowania, to mimo wszystko zbudowanie tylko 20 sztuk efektu jest trochę jak lizanie loda przez szybę.

Efekt upchnięto w supermocnej obudowie ze stali nierdzewnej, która nadaje efektowi bardzo fajnego wizualnego charakteru. Jeśli chodzi o brzmienie, to należy przyznać, że Vintage Octave Fuzz II brzmi naprawdę dobrze, klasycznie, a wręcz porywająco.
Sterowanie efektem odbywa się dzięki dwóm potencjometrom Volume i Depth oraz przełącznikowi Boost będącym jednocześnie Octaverem.
Jeśli kupiliście efekt, wiecie że kosztował niemało, bo przed rzekomą obniżką ceny aż 349 dolców. Aktualna cena to 299 $.
Powodzenia w zakupach 🙂

Więcej szczegółów:
Producent: www.robertkeeley.com
Dystrybutor: www.shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here