[29.10-05.11.2017] Warsztaty – We Are Rhythm Tour 2017 z Fausto Cuevas i Raul’em Pineda

0

Jeśli czujecie gorące brzmienia latynoamerykańskie, a do tego jesteście perkusistami lubującymi się w tymże gatunku, to świetnie trafiliście. Zapraszamy na warsztaty We Are Rhythm Tour 2017.

Postanowiliśmy przełamać stereotypy i zaprosić Was troszkę dalej od granic naszego mlekiem i miodem płynącego kraju. Jako że wszyscyśmy Europejczykami, a granice (póki co) są dla nas otwarte, to nie powinno stanowić problemu przetransportowanie się troszkę na zachód od Odry.

Warsztaty, na które Was zapraszamy odbędą się w czterech państwach. Możecie zatem sobie wybrać, z którego terminu i lokalizacji chcecie skorzystać.
Głównym organizatorem imprezy jest GEWA Drums. Jednak do współpracy zaproszono jeszcze DW Drums, LP oraz REMO. Zatem jak widzicie, czeka Was doborowe towarzystwo producentów sprzętu perkusyjnego.

Na imprezie pojawią się również dwie gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej – Fausto Cuevas i Raul Pineda. Zapewniamy Was, że ci dwaj muzycy potrafią rozgrzać nasze polskie, zmrożone północnym wiatrem tyłki do czerwoności!!!

Warsztaty odbędą się:

  • 29 października – Bag Show Paris – Paryż, Francja
  • 30 października – Onlinelessons.tv – Niemcy
  • 3 listopada – Little Big Beat Studios – Liechtenstein
  • 5 listopada – TamTam Percussion Fest – Sevilla, Hiszpania

Informacji o warsztatach wyczekujcie na stronie www.gewamusic.com lub na profilu Facebook pod adresem www.facebook.com/gewadrumsPL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here