ZOOM R12 CONTROL APP dostępna na iPada!

0
ZOOM-R12-Control-App

Wielośladowy rejestrator ZOOM R12 to bez wątpienia rozwiązanie dla muzyków czy realizatorów, którzy tworzą w ruchu lub zaciszu swojego domowego studia. Jest kompaktowy i mobilny, a teraz możecie nim także sterować zdalnie za pomocą iPada!

Debiutujący pod koniec ubiegłego roku nowy, wielośladowy rejestrator dźwięku ZOOM R12 [CZYTAJ WIĘCEJ], to młodszy i nieco mniejszy brat testowanego przez nas Zoom R20 Multi-Track Recorder [CZYTAJ TEST]. Jednak oba urządzenia to bardzo mobilne i praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno na scenie, sali prób, czy w naszym domowym studiu muzycznym.

Aby jeszcze uprościć i przyspieszyć nam na nich pracę, firma ZOOM przygotowała dedykowane aplikacje. R20 Control App znana jest już od dłuższego czasu, a teraz dołącza do niej także R12 Control App, czyli jak sama nazwa wskazuje, dedykowana do ZOOM R12.

ZOOM-R12-Control-App_uptone

Najnowsza aplikacja Zoom R12 Control App dostępna jest jak narazie jedynie na iPada (iOS) i jest oczywiście do ściągnięcia za darmo [TUTAJ]. Pozwala na miksowanie sesji nagraniowych, dostosowanie efektów, edycję list odtwarzania projektu i zmianę ustawień projektu/systemu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz mieć dodatkowy wyświetlacz, aby szybciej dokonywać zmian, regulacji czy ustawień. R12 Control App umożliwia także dostęp osobom niedowidzącym, wykorzystując VoiceOver i VoiceOver Gestures. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie funkcje dostępne w fizycznym urządzeniu R12 znajdziemy w dedykowanej aplikacji. Ma ona za zadanie ułatwić nam z nim pracę, a nie całkowicie zastąpić.

UWAGA! Aplikacja R12 Control wymaga aktualizacji urządzenia ZOOM R12 do wersji 2.00 oprogramowania sprzętowego (do pobrania tutaj). W przypadku iPadów ze złączem Lightning, wymagana jest przejściówka Apple Lightning – USB 3 Camera.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom-europe.com/pl
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

CZYTAJ TAKŻE:

Nowy przenośny rejestrator Zoom R12 MultiTrak

TEST: Zoom R20 Multi-Track Recorder – samowystarczalne studio nagraniowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj