Zoom H6 Black już dostępny

0

Zaprezentowana w kwietniu tego roku czarna edycja rejestratora Zoom H6 jest już dostępna w Polsce. Bogate w funkcjonalności urządzenie to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się nagrywaniem dźwięku w najróżniejszych warunkach.

Zoom H6 Black, to urządzenie, którego zadaniem jest zarówno nagrywanie w warunkach naturalnej scenerii, jak i pracy studyjnej. Aby spełnić wymagania profesjonalistów, wyposażono go w specjalne gniazdo umożliwiające podłączenie rożnych kapsuł. W zestawie, wraz z rejestratorem, znajduje się kapsuła XYH-6 z dwoma mikrofonami kierunkowymi w konfiguracji XY (90°/120°) oraz wejściem MIC/LINE typu jack 1/8”.

Warto tu zaznaczyć, że producent daje możliwość dokupienia innych akcesoriów – w tym również całą paletę kapsuł.

ZOOM H6 Black, wyposażono w cztery wejścia mikrofonowo-liniowe typu combo [XLR/jack] z zasilaniem Phantom oraz tłumikami Pad (-20 dB). Istotne jest rownież, iż wszystkie wejścia oraz mikrofony w kapsule maja możliwość regulacji poziomu sygnału wejściowego.

Material zarejestrowany przez ZOOM H6 Black, zapisywany jest na karcie SD do maksymalnej pojemności 2 GB, lub na SDXC z pojemnościami 64-128GB.
Ścieżkę dźwiękowa urządzenie zapisuje w formatach WAV (16-/24-bit, 44.1/48/96 kHz) lub MP3 (44.1 kHz, 48-320 kbps).

Pracę z ZOOM H6 Black ułatwia kolorowy wyświetlacz LCD, funkcja PRE-REC, tuner, metronom, filtr górnoprzepustowy, kompresor/limiter i wiele innych.

Żeby tego było mało, producent oddaje nam do dyspozycji wyjście liniowe, wyjście słuchawkowe, gniazdo REMOTE, wbudowany głośnik oraz port USB 2.0 służący zarówno do wymiany plików pomiędzy rejestratorem i komputerem, jak i pozwalający wykorzystać go jako interfejs audio 6 IN/2 OUT (16-/24-bit, 44.1/48/96 kHz).

Szczegółową specyfikację oraz kilka kolejnych słów o Zoom H6 Black znajdziecie także w naszej poprzedniej publikacji:

Rejestrator ZOOM H6 w eleganckiej czerni!

Na koniec, bo takiej wzmianki nie może zabraknąć, gdy mowa o przenośnym rejestratorze – mobilność urządzenia zapewnia zewnętrzne zasilanie w postaci czterech baterii AA. W opcji dostępny jest również opcjonalny zewnętrzny zasilacz lub ładowanie bezpośrednio z portu USB.
Do zestawu producent oddaje nam również oprogramowanie Cubase LE oraz WaveLab LE marki Steinberg.

Cena Zoom H6 Black to ok 1.500zł.

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.zoom-na.com
Dystrybutorhttps://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here