#DźwigamKulturę – Agencja Winiary Bookings z akcją wsparcia dla technicznej organizacji koncertów

0

Wielu z nas, muzyków, ucierpiało z powodu panującej na świecie epidemii koronawirusa. Nie tylko wykonawcy, ale i osoby odpowiedzialne za techniczne przygotowanie wszelkiej maści występów z dnia na dzień straciły źródło utrzymania. To właśnie dla nich Agencja Winiary Bookings zorganizowała akcję #DźwigamKulturę.

Wierzcie, lub nie, ale w wielu zakątkach świata Polska słynie ze swojej szczodrości – od 28 lat nasi rodacy potrafią zjednoczyć się w dorocznej akcji charytatywnej, (której nazwy, ze względów różnic poglądowych nie będziemy tu teraz wymieniać), co roku dając z siebie więcej, by innym było lepiej.

Wniosek z tego jest jeden – skoro potrafimy pomóc raz w roku, dlaczego nie pomóc po raz kolejny? 

Kochani!Postanowiliśmy odpalić zbiórkę dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Jeżeli los profesjonalistów w tej branży nie jest Wam obojętny, to udostępniajcie zbiórkę, a w miarę możliwości angażujcie się w nią! Liczy się każde udostępnienie, każdy grosz! Miejmy nadzieję, że uda nam się wesprzeć tych, którzy ułatwiają nam kontakt z kulturą! DŹWIGAM KULTURĘ!https://zrzutka.pl/dzwigamkulture

Opublikowany przez WiniaryBookings Środa, 27 maja 2020

Wszyscy wiemy, że z początkiem marca bieżącego roku wraz z odwołaniem wydarzeń kulturalnych ze względu na pandemię większość osób związanych z branżą koncertową straciła możliwość zarobku i została pozostawiona samym sobie. Ludzie, których jedynym źródłem utrzymania było produkowanie dla Was muzycznych emocji zza kulis, zostali z dnia na dzień bez żadnych środków do życia oraz pozbawiono ich perspektyw rychłego powrotu do pracy.

W obecnej sytuacji agencja Winiary Bookings postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Angażując swoje doświadczenie organizacyjne oraz kontakty medialne otworzyli zbiórkę #DźwigamKulturę aby pomóc ludziom, którzy zawsze pomagali w organizacji koncertów.

Jeśli chcecie wziąć w niej udział, wystarczy wejść na stronę https://zrzutka.pl/dzwigamkulture i wpłacić kilka groszy od siebie 😉

Pełna kwota zysków z prowadzonej zbiórki (pomniejszona o koszta prowadzenia zbiórki, tj. działania marketingowe, działania organizacyjne) zostanie podzielona po równo na wszystkich potrzebujących uczestników, którzy zgłoszą się do udziału w zbiórce i przesłana na wskazane przez nich konto w ciągu 14 dni roboczych od oficjalnego zakończenia zbiórki.

Więcej o akcji na https://www.facebook.com/WiniaryBookings/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj