ZOOM F8n Pro najlepszym rejestratorem sprzętowym 2023!

306
zoom_f8n_pro-sos-awards-2023

W gronie zwycięzców tegorocznej edycji nagród SOS Awards, przyznawanych przez czytelników magazynu Sound On Sound, znalazł się rejestrator terenowy ZOOM F8n Pro. Nie powinno to nikogo dziwić. Producent zadbał nie tylko o najwyższą jakość rejestracji audio ale także dodał szereg przydatnych funkcji i rozwiązań!

Jak co roku, nagrody za najlepszy sprzęt w plebiscycie SOS AWARDS przyznawane były w wielu kategoriach, w tym także za najlepszy rejestrator sprzętowy. To co równie istotne to fakt, że głosować mógł każdy, a nie tylko określona i zamknięta grupa specjalistów i mediów. Takie otwarte głosowania dają znacznie szerszą perspektywę i wiekszą gwarancję ich wiarygodności. Przypomnijmy, że również tegoroczne nagrody NAMM TEC AWARDS dają taką możliwość po raz pierwszy w swojej historii! Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wracając jednak do wprowadzonego do oferty w ubiegłym roku nowego rejestratora. Lepszy, szybszy i dokładniejszy. Tak w skrócie można opisać ZOOM F8n Pro, który zdaje się być niekwestionowanym liderem wśród przenośnych rejestratorów audio, przystosowanych do pracy w terenie. Gratulujemy producentowi za stworzenie tak dopracowanego i wszechstronnego rejestratora, a Was odsyłamy do publikacji na jego temat:

ZOOM F8n Pro: Poznajcie najnowszy, wielościeżkowy rejestrator audio!

Wszystkich zwycięzców przedstawiliśmy w poniższym artykule:

Zwycięzcy Sound On Sound Awards 2023!