Całkowicie nowy FabFilter Twin 3! [VIDEO]

0
FabFilter Twin 3

Nowy, przeprojektowany interfejs, więcej oscylatorów, więcej filtrów i nowe kształty filtrów, wbudowana sekcja FX, arpeggiator, tryb High Quality i wiele więcej! To wszystko czeka na Was w trzeciej odsłonie popularnego syntezatora programowego!

FabFilter Twin 3 to najnowsza odsłona popularnej wtyczki syntezatora. Wyposażona jest w dwa nowe oscylatory modelowane analogowo, oferujące szeroką paletę dźwięków i możliwość tworzenia niezwykle złożonych brzmień. Do tego wielokrotnie nagradzane filtry oraz rozbudowana sekcja efektów.

Na uwagę zasługuje także całkowicie przeprojektowany i bardziej intuicyjny interfejs obsługi, dzięki któremu projektowanie dźwięku staje się prawdziwą przyjemnością. Twin 3 dostarczany jest oczywiście z biblioteką starannie zaprojektowanych, wysokiej jakości brzmień.

FabFilter Twin 3 kosztuje 129 USD [KUPISZ TUTAJ], ale oczywiście przed zakupem możecie skorzystać z 30-dniowej wersji próbnej. Wszystkie wtyczki FabFilter dostępne są w formatach VST, VST3, Audio Units, AAX Native i AudioSuite.

Więcej szczegółów: https://www.fabfilter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj