FL Studio i UVI prezentują nowe paczki brzmieniowe!

0

Najnowsza współpraca firmy UVI, producenta oprogramowania muzycznego, oraz firmy Image Line, twórcy FL Studio, zaowocowała wypuszczeniem na rynek dwóch świetnych paczek wypełnionych wysokiej jakości wirtualnymi instrumentami i efektami. Spieszcie się póki są tanie!

Kreatywne efekty, ikoniczne syntezatory i automaty perkusyjne, nowoczesne instrumenty hybrydowe, potężne perkusje i wiele więcej… To wszystko przygotowane w dwóch ekskluzywnych pakietach: UVI Essentials Bundle oraz UVI Essentials Bundle. Przygotowane do pracy z FL Studio dostępne będą w specjalnej cenie 90% taniej, tylko do 5 marca 2023 roku.

UVI Essentials Bundle oraz UVI Power Bundle

Firmy Image-Line, producentowi odpowiedzialnemu za stworzenie FL Studio, jednego z najpopularniejszych programów DAW do produkcji muzyki z pewnością nie trzeb przedstawiać. Jednak kilka słów na temat UVI nie zaszkodzi… 😉

UVI to producent oprogramowania z siedzibą w Paryżu. Jest twórcą instrumentów programowych, efektów i oprogramowania dźwiękowego. Wykorzystując wiodące syntezy, badania DSP i projektowania, UVI koncentruje się na dostarczaniu unikalnych i ekspresyjnych narzędzi dla muzyków i profesjonalistów audio. Więcej na temat ich produktów znajdziecie na stronie: https://www.uvi.net.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.image-line.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj