FL Studio i UVI prezentują nowe paczki brzmieniowe!

249

Najnowsza współpraca firmy UVI, producenta oprogramowania muzycznego, oraz firmy Image Line, twórcy FL Studio, zaowocowała wypuszczeniem na rynek dwóch świetnych paczek wypełnionych wysokiej jakości wirtualnymi instrumentami i efektami. Spieszcie się póki są tanie!

Kreatywne efekty, ikoniczne syntezatory i automaty perkusyjne, nowoczesne instrumenty hybrydowe, potężne perkusje i wiele więcej… To wszystko przygotowane w dwóch ekskluzywnych pakietach: UVI Essentials Bundle oraz UVI Essentials Bundle. Przygotowane do pracy z FL Studio dostępne będą w specjalnej cenie 90% taniej, tylko do 5 marca 2023 roku.

UVI Essentials Bundle oraz UVI Power Bundle

Firmy Image-Line, producentowi odpowiedzialnemu za stworzenie FL Studio, jednego z najpopularniejszych programów DAW do produkcji muzyki z pewnością nie trzeb przedstawiać. Jednak kilka słów na temat UVI nie zaszkodzi… 😉

UVI to producent oprogramowania z siedzibą w Paryżu. Jest twórcą instrumentów programowych, efektów i oprogramowania dźwiękowego. Wykorzystując wiodące syntezy, badania DSP i projektowania, UVI koncentruje się na dostarczaniu unikalnych i ekspresyjnych narzędzi dla muzyków i profesjonalistów audio. Więcej na temat ich produktów znajdziecie na stronie: https://www.uvi.net.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.image-line.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl