Zoom ARQ AR-48 Aero Rhythmtrak – instrument, dzięki któremu na nowo odkryjecie radość z muzyki

0

Muzyka to coś zabawnego, wyzwalającego i… łatwego? Zależy. Ale na pewno będzie taka z nowym instrumentem Zoom ARQ AR-48 Aero Rhythmtrak.

Zoom ARQ AR-48 jest jednocześnie modułem dźwiękowym, sekwencerem i rejestratorem. Dzięki unikatowemu kształtowi, możliwości ładowania własnych próbek oraz 460 wbudowanym brzmieniom, AR-48 pozwala z pełną swobodą tworzyć własne beaty i bawić się muzyką. Urządzenie składa się z dwóch niezależnych elementów – bazy i kontrolera, które łączą się ze sobą za pośrednictwem kabla USB typu A (opcjonalnie dostępne jest też połączenie bluetooth).

Część bazowa podzielona jest na cztery sekcje (Sound, Sequence, Effect i Rec/Play), z których każda posiada inne funkcje. Dla przykładu sekcja Sound wyposażona jest w automat perkusyjny, syntezator i 460 presetów.
Kontroler w kształcie obręczy posiada z kolei 16 programowalnych kolorowych padów, wbudowany przyspieszeniomierz i arpeggiator. Może być też używany jako osobne urządzenie, zasilane dwiema bateriami AA.

Zoom ARQ AR-48 w sprzedaży pojawi się w listopadzie 2017 roku. Do instrumentu dołączona jest darmowa wersja programu Ableton Live 9 Lite.

Więcej o urządzeniu znajdziecie na stronie producenta www.zoom-na.com i polskiego dystrybutora www.sound-service.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here