Wzbogać swoje studio o Spectrasonics Keyscape™

0

O wirtualnych instrumentach można by pisać długo. Poznajcie zestaw, który powali Was na kolana. Krótko o Spectrasonics Keyscape™ – Collector Keyboards

Niewielu na ten luksus stać, ale jeśli zaopatrzysz swoje studio w wysokiej klasy instrumenty, nie pozostaje nic innego jak tylko tworzyć. Spectrasonics stworzyło właśnie studyjne dzieło. I myli się ten, kto uważa że jest ono nieosiągalne dla tzw. “zwykłego zjadacza chleba”.

Keyscape™ – Collector Keyboards to zestaw tworzony przez 10 lat. Firma wykazała się niemałą determinacją w przywróceniu do życia najsłynniejszych instrumentów klawiszowych będących ikoną brzmień klawiaturowych przez dziesiątki lat.
Pracownicy firmy jeździli po całym świecie, by zdobyć brzmienia instrumentów niedostępnych już na rynku. Następnie, stworzono sztab ludzi odpowiedzialny za dokończenie dzieła i wystawienie go w wersji cyfrowej.

Efekt? Porażający!

Zachowane wszelkie niuanse artykulacyjne. Brzmienie fortepianów niejako znajdujących się w pobliżu słuchacza. Akustyka odwzorowana wręcz idealnie.

Jesteście pewnie ciekawi ile za tą przyjemność trzeba zapłacić? Pełna wersja elektroniczna do pobrania ze strony producenta to koszt zaledwie 399$. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę jakość brzmień prezentowanych przez Spectrasonics – nie!

Więcej informacji na stronie producenta www.spectrasonics.net oraz stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here