Kompaktowy rejestrator Zoom H1

0

Rejestrator H1 może bardzo wiele, a jego obsługa powoduje szeroki uśmiech na twarzy.

Już od początku zwróciliśmy uwagę na kilka głównych cech jakimi kierują się osoby poszukujące na rynku dobrej klasy rejestratorów. Jakość dźwięku jakim pochwalić się może Zoom H1, zdecydowanie stawia go bardzo wysoko jeśli chodzi o możliwości mobilnych rejestratorów HD. Konstrukcyjnie, urządzenie jest wykonane naprawdę dobrze. Zwarta obudowa, wyraźne przyciski i prosty wyświetlacz sprawiają, że H1 to narzędzie pracy, które zyska bardzo wielu fanów.

Rejestrator Zoom H1 to konstrukcja znana od kilka lat. Jednak myli się ten, który sądzi, że to ten sam H1, który miał premierę dawno temu. Zmianie uległy niuanse. Niby nic, a jednak. Różnicą pomiędzy starym, a nowym H1 jest rodzaj materiału użytego do produkcji obudowy. Nowy H1 jest niejako mniej plastikowy i błyszczący, obudowa nadal wykonana jest z plastiku, jednak bardziej przypominającego gumę.
Pomyślicie, że to drobiazg? Nic bardziej mylnego. Nowa obudowa minimalizuje ryzyko skrzypień i niechcianych zarejestrowanych dźwięków podczas trzymania urządzenia. Wbrew pozorom, w tej klasie rejestratorów, to jedna z kluczowych zmian.

Głównymi funkcjami rejestratora są filtr górnoprzepustowy, automatyczna i ręczna regulacja poziomu zapisu i wstawianie znaczników. H1 posiada dwa mikrofony X/Y, dookolne, elektretowe. Rejestrowany dźwięk jest czysty i bardzo selektywny. Nie ma znaczenia w jaki sposób odsłuchujemy nagrany materiał. Czy będą to słuchawki, czy głośniki zewnętrzne, H1 nie powinien nas zawieść.

Więcej informacji na stronie producenta www.zoom.co.jp oraz na stronie dystrybutora www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here