Wyjątkowy PreSonus AudioBox USB 96 na 25-lecie marki!

0

PreSonus AudioBox USB 96 to popularny interfejs audio oferujący bardzo dobre parametry w stosunku do jego ceny. Z okazji 25-lecia marki, model ten dostępny jest także w czarnej, limitowanej edycji.

Interfejs audio/MIDI PreSonus AudioBox USB 96 25th to zestaw sprzętowo-programowy do profesjonalnego tworzenia muzyki. Dedykowany jest dla producentów, twórców podcastów, duetów gitarowych czy wokalistów i twórców piosenek.

Uzyskaj czyste brzmienie

Dwukanałowy, zasilany z magistrali USB 2.0 interfejs nagrywa z maksymalną rozdzielczością 24 bity/96 kHz. Dzięki wysokiej jakości przetwornikom oraz tranzystorowym przedwzmacniaczom mikrofonowym karta zapewnia imponującą jakość dźwięku!

Na pokładzie złącza, których potrzebujesz

Interfejs wyposażony jest w dwa wejścia mikrofonowo-instrumentalne, parę symetrycznych wyjść liniowych, wejście i wyjście MIDI oraz niezwykle wydajne wyjście słuchawkowe. Wewnętrzny mikser zapewnia monitoring o zerowej latencji.

Komponuj i produkuj w Studio One Artist PL!

Dołączony do interfejsu polskojęzyczny program Studio One Artist wyposażony jest w niezbędne narzędzia do produkcji muzyki. Zapewnia przejrzysty interfejs użytkownika z przeglądarką brzmień i potężną funkcją „przeciągnij i upuść”. Umożliwia rejestrację nieograniczonej liczby ścieżek audio i MIDI. Ma mnóstwo wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych, szyn i kanałów FX. Dodatkowo jest zgodny z systemami PC oraz Mac.

Dodaj miksom magii

Zestaw dopełnia darmowy pakiet wtyczek Studio Magic, czyli znakomita kolekcja instrumentów wirtualnych i efektów stworzonych przez najlepszych producentów w branży. Wśród nich: SPL Attacker, Mäag Audio EQ2, Lexicon MPX-i Reverb, Eventide H910, Eventide 2016 Stereo Room, Brainworx bx_opto oraz Arturia Analog Lab Lite. Wszystkie wtyczki dostępne są w popularnych formatach VST, AU i AAX.

Wybierz niezawodną czerń

Pewnie zauważyłeś, że AudioBox USB 96 25th ma elegancką czarną obudowę. Powstała ona z okazji 25-lecia firmy PreSonusa, a solidna obudowa wytrzyma trudy każdej podróży!

A cena?

Za wysokiej jakości interfejs audio/MIDI, łatwy w obsłudze program do produkcji muzyki oraz darmowy pakiet wtyczek zapłacisz jedynie 460 zł!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj