Kontroler Arturia BeatStep Pro

0

Wciąż rozrastający się soft i, nie oszukujmy się, coraz trudniejsza praca studyjna powodują, że częściej zastępujemy myszkę i bieganie po środowisku DAW kontrolerami. Kolejnym rozwiązaniem tych problemów jest Arturia BeatStep Pro.

BeatStep Pro wyposażono w trzy sekwencery. Ich Obsługiwane odbywa się za pomocą zestawu 16 padów, 16 dotykowych przycisków i pokręteł. Spośród trzech sekwencerów, dwa z nich są monofonicznymi sekwencerami krokowymi zaprojektowanymi do programowania melodii. Trzeci to 16-ścieżkowy sekwencer perkusyjny.

Każdy z nich posiada oddzielny wyświetlacz i zestaw własnych przycisków funkcyjnych oznaczonych wyraźnym kolorem, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. BeatStep Pro posiada również wbudowaną pamięć pozwalająca zapisać 16 projektów składających się z 48 sekwencji.
BeatStep Pro oferuje również mnóstwo bardzo potrzebnych portów, spośród których znajdziemy m.in. złącze CV/Gate, 8 wyjść Drum Gate, złącza MIDI IN i OUT. Oczywiście jest tego troszkę więcej, ale to już w specyfikacji.

Nie ukrywajmy, że Arturia BeatStep Pro to wyraźny ukłon w stronę wszystkich tych, którzy pragną łatwiejszej i dużo efektywniejszej pracy w studio. Dzięki takim urządzeniom, praca rzeczywiście może stać się prostsza i przyjemniejsza.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.arturia.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj