Virtual Stage Camera! Ciekawa aplikacja na Android/iOS od Rolanda!

0

Jeśli znudziło Ci się kręcenie filmów w swoim pokoju, a scena jest ciągle zajęta 😉 to Roland przygotował dla Ciebie świetną aplikację Virtual Stage Camera, dzięki której stworzysz wymarzone tło do swoich poczynań!

Roland Virtual Stage Camera to bezpłatna aplikacja na smartfony z systemem iOS i Android, która pozwala usunąć tło z własnego wideo i zastąpić je filmem lub zdjęciami ze smartfona, a wszystko to podczas nagrywania w czasie rzeczywistym! Możesz także błyskawicznie tworzyć filmy z niebieskim/zielonym tłem, do późniejszego wykorzystania w aplikacjach do edycji wideo, które mogą obsługiwać nakładanie.

Wygląda na to, że nowa aplikacja może dostarczyć nam świetnej zabawy, a do tego zdecydowanie uatrakcyjnić nasze muzyczne show! 🙂 Aplikacja świetnie sprawdzi się z mobilnymi mikserami/interfejsami audio GO: MIXER od Rolanda, które zresztą są dedykowane do smartfonów i takich mobilnych realizacji, zapewniając Wam znacznie lepszą jakość dźwięku.

O tych mikserach przeczytacie więcej TUTAJ: https://uptone.pl/tag/roland-go-mixer

Jak wspomnieliśmy wyżej aplikacja jest darmowa, ale przy tej opcji ma ograniczony limit czasowy klipu do 30 sekund, czyli tak naprawdę możemy zrobić jedynie jakąś fajną zajawkę. Limit czasowy zostaje zdjęty po zakupie pełnej wersji. Koszt: jedyne 13,99 PLN, lub po podłączeniu urządzenia GO: MIXER, który aplikacja automatycznie wykrywa i zdejmuje blokadę czasową.

Aplikację Virtual Stage Camera znajdziecie w sklepie App Store i Google Play.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.roland.com
Dystrybutor: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here