Vienna Smart Orchestra – wirtualna Wiedeńska Orkiestra Symfoniczna za 145 Euro!

0

Wiedeńska Orkiestra Symfoniczna to jeden z najlepszych zespołów orkiestrowych na świecie. Granie w nim jest marzeniem wielu instrumentalistów, jednak zaszczytu tego dostąpić mogą nieliczni…

Jednak z dobrodziejstw ich brzmienia mogą korzystać już wszyscy! Vienna Symphonic Library wprowadziła do swojej oferty nowy plug-in Vienna Smart Orchestra, czyli wirtualną 140-osobową orkiestrę wzbogaconą o masę efektów!

Vienna Smart Orchestra wykorzystuje bibliotekę bardzo dobrej jakości brzmień poszczególnych instrumentów całej orkiestry symfonicznej. Przejrzysty i intuicyjny interfejs oprogramowania/wtyczki pozwala na komfortową pracą z całymi sekcjami lub poszczególnymi instrumentami. Do tego oczywiście praca z przygotowanymi presetami oraz całą gamą efektów.

Aplikacja dostępna jest jako wtyczka VST/AAX/AU na komputery Mac oraz PC. 

Jak wspomnieliśmy w tytule, z okazji premiery plug-inu Vienna Smart Orchestra jest ona dostępna w promocyjnej cenie 145 EUR, która obowiązuje tylko do końca września. Później wzrośnie ona do 175 EUR, co nadal jest bardzo atrakcyjną ceną. Dla zarejestrowanych użytkowników korzystających już z wtyczek producenta cena jest jeszcze niższa i zaczyna się już od 95 Euro!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.vsl.co.at

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here