Aaron Rosa postawił na zestaw perkusyjny Pearl Drums Music City Custom Reference!

0

Aaron Rosa perkusista grupy Palisades, to kolejny świetny bębniarz, który postawił na markę Pearl Drums. W jego kolekcji znalazł się nowy zestaw perkusyjny Pearl Music City Custom Reference w oryginalnym wykończeniu Matte Black Oyster!

Aaron Rosa to perkusista zespołu Palisades. Urodził się w stanie New Jersey i jak dodaje miało to ogromny wpływ na rozwój jego kariery muzycznej. Muzyk zaczynał od klimatów afro-kubańskich, wschodnioindyjskich i amerykańskiego jazzu. Przez lata jego styl ewoluował, aby finalnie odnaleźć się w nowoczesnych brzmieniach rockowych.

Wraz z zespołem koncertuje po całym świecie. Na swoim koncie ma także festiwale w Reading i Leeds, Download Festival, Vans Warped Tour i tegoroczną edycję Rockville 2018 oraz niezliczoną ilość tras koncertowych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Mój styl to kontrolowany chaos siły duszy. Pearl Drums Music City Custom Reference to bezapelacyjnie najlepszy zestaw perkusyjny na jakim grałem…!

– komentuje swój wybór Aaron Rosa

Zestawy perkusyjne Music City Custom od Pearl Drums to customowe bębny, które przez długi czas były dostępne wyłącznie na zamówienia artystów. Od dwóch lat może je mieć każdy! Korpusy zestawów wykonywane są z najlepszych gatunków drewna i samodzielnie zestawianych konfiguracjach lub w wersji korpusów Reference i Reference Pure (klon, brzoza, mahoń afrykański). Jak zapewnia firma, skompletowanie każdego zamówienia nie potrwa dłużej niż 14 dni. Music City Custom to kilkadziesiąt rodzajów bębnów i ponad 30 rodzajów wykończeń.

Zobaczcie jak powstają zestawy Pearl Drums Music City Custom!

Więcej szczegółów:
Producent: http://pearldrum.com
Dystrybutor: http://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here