Najlepsze słuchawki do 1000 zł, czyli najnowszy test od Supersound.pl

0

Szukacie pewnych i sprawdzonych słuchawek studyjnych w budżecie do 1000 zł? Z pomocą przychodzi najnowszy video-test przygotowany we współpracy sklepu muzycznego supersound.pl oraz serwisu musoneo.com. Zapraszamy do oglądania!

Za recenzję słuchawek zabrał się doskonale znany w branży, muzyk, producent i realizator, prowadzący niezwykle popularny kanał z kursami muzycznymi musoneo.com – Maciek Polański. Na jego warsztacie testowym znalazły się m.in. zamknięte referencyjne modele marek Shure, Sennheiser oraz Yamaha, a także słuchawki firm Beyerdynamic i AKG o konstrukcji półotwartej i otwartej.

Z poniższego materiału dowiecie się, które modele wybrać do słuchania muzyki z telefonu czy przenośnego odtwarzacza, a także które sprawdzą się w domowej pracowni dźwiękowej. Słuchawki różnią się nie tylko własnościami brzmieniowymi, ale także konstrukcją, możliwościami dopasowania do głowy użytkownika, impedancją, wyposażeniem i dostępnością części zamiennych. Na komfort użytkowania wpływ ma także izolacja oraz materiały, z których wykonane są nauszniki.

Test podzielony jest pomiędzy recenzję wybranych modeli, a w podsumowaniu znajdziecie wrażenia odsłuchowe z porównań określonych par słuchawek. Dzięki temu zestawieniu wasze poszukiwania powinny być znaczenie szybsze i świadome. Wybierzecie model zgodny ze swoimi oczekiwaniami – niezależnie od tego czy stawiasz na komfort, głęboki i wyeksponowany bas, detaliczne brzmienie w górze pasma słyszalnego czy skuteczność mierzoną w decybelach. Część prezentowanych modeli sprawdzi się także w zastosowaniach profesjonalnych do monitoringu dźwięku, pracy nad obróbką dźwięku do podkastów czy miksowaniu nagrań.

W teście znajdziecie następujące modele:

  • Sennheiser HD 300 Pro
  • Beyerdynamic DT 880 Pro
  • Shure SRH940
  • Yamaha HPH-MT8
  • AKG K712 Pro

Zapraszamy do oglądania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here