[TEST] Słuchawki Neumann NDH 20 z kolejną recenzją!

0
Neumann-NDH-20
Neumann NDH 20

NDH 20 to pierwsze i jak dotąd jedyne słuchawki w ofercie firmy Neumann, które mieliśmy okazję dla Was przetestować kilka miesięcy po ich premierze. Warto jednak wyrobić sobie opinię opierając się na kilku recenzjach, więc dzisiaj dzielimy się z Wami kolejną.

Neumann to niemiecki producent znany realizatorom dźwięku w szczególności z produkcji jednych z najlepszych na świecie mikrofonów. Pamiętajmy jednak, że w ofercie znajdziemy także bardzo dobre monitory studyjne, wykorzystywane w profesjonalnych studiach na całym świecie, a od dwóch lat także tytułowe słuchawki.

Naszą recenzję na ich temat znajdziecie – TUTAJ

NEUMANN NDH 20

Słuchawki bardzo efektownie się prezentują i są zaskakująco wygodne pomimo że ważą aż 390g. Cechuje je bardzo duża skuteczność oraz ultra-niski współczynnik zniekształceń harmonicznych, co przekłada się na transparentny i szczegółowy dźwięk. Duże metalowe nauszniki odpowiadają także za doskonałą izolację: producent podaje że poziom redukcji dźwięków otoczenia wynosi minimum 34dB.

neumann-ndh-20
Neumann NDH 20

Wraz ze słuchawkami otrzymujemy dwa kable, spiralny i prosty rozwijany do 3m. Umiarkowana oporność na poziomie 150 ohmów sprawia, że napędzi je każdy interfejs audio. Producent na swojej stronie przekonuje, że znakomicie będą współpracować nie tylko z dedykowanym wzmacniaczem słuchawkowym, ale nawet z Macbookiem i tak właśnie jest.

Zapraszamy Was zatem do kolejnej świeżutkiej recenzji przygotowanej przez Maćka Polańskiego przy współpracy ze sklepem Supersound.pl.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj