Test ponad 250 mikrofonów!

0

Szukasz mikrofonu do swojego studia i zastanawiasz się jak wybrać ten najodpowiedniejszy do swoich potrzeb i preferencji? Koniecznie odwiedź nową, darmową platformę Audio Test Kitchen, w której będziesz mógł przesłuchać i porównać ponad 250 mikrofonów!

Prace nad nową i bez wątpienia wyjątkową platformą rozpoczęły się ok. 2 lata temu. Powód ich twórców był oczywisty i dręczył zarówno ich samych jak i wszystkich z branży studyjnej, a mianowicie jak przetestować setki mikrofonów aby wybrać ten idealny bądź optymalny do naszej pracy.

I wreszcie jest! Nowa, bezpłatna platforma, która pozwala przesłuchać aktualnie 267 mikrofonów ponad 60 producentów z całego świata.

Jak to działa? Bardzo prosto!

  • Wchodzisz na stronę https://www.audiotestkitchen.com
  • Zakładasz swój profil
  • Logujesz się
  • Testujesz! Możesz nawet wykonać tzw. “ślepy test” po wybraniu przełącznika w prawym górnym rogu strony 😉

Jak twierdzą twórcy: “Audio Test Kitchen to pierwszy na świecie internetowy, bezstronny showroom porównujący brzmienie produktów audio.”

Czy to znaczy, że serwis będzie się rozwijał i zwiększał bazę nie tylko mikrofonów ale także innych narzędzi do pracy ws studiu muzycznym? Miejmy nadzieję, że tak.

Więcej szczegółów:
https://www.audiotestkitchen.com

Jak to wszystko działa przedstawia poniższy materiał przygotowany przez Piotrka z kanału Live-Act. Obejrzyjcie koniecznie i przekonacie się jakie to proste. My już testujemy 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here