Kolejna pula artystów SnowFest 2020

0

Do line-upu siódmej edycji festiwalu SnowFest dołączyli kolejni artyści. Na terenie Amfiteatru, a także Skoczni Skalite obok ogłoszonych wcześniej wykonawców wystąpią Yasiin Bey znany lepiej jako Mos Def, Metrik wspomagany przez Dynamite MC, a także Kamp! i Łąki Łan. Impreza odbędzie się w dniach 28 i 29 lutego 2020 roku w Szczyrku.

W Beskidach pojawi się jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hip-hopowego brzmienia, autor uznanego albumu “Black on Both Sides” – Yasiin Bey znany lepiej jako Mos Def, który 20 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu wystąpi na scenie Amfiteatru w Szczyrku.

Nie może także zabraknąć brzmień stricte elektronicznych, które zawsze mają bardzo ważne miejsce w programie festiwalu SnowFest. Na pewno zadowoleni będą wszyscy miłośnicy brzmień spod znaku DnB, bo do Szczyrku przyjedzie Metrik, który razem z Dynamite MC dadzą występ, jakiego Polska dawno nie widziała.

I tak jak filozofią SnowFest jest stawianie na najważniejszych zagranicznych artystów, tak samo sytuacja ma się z polskimi wykonawcami. Stąd, nikogo nie powinna dziwić obecność łódzkiego trio Kamp!, a także zespołu Łąki Łan, którzy na festiwalu wystąpią już po raz piąty i zaprezentują nie tylko największe szlagiery z pierwszych krążków, ale także materiał z najnowszego albumu o wdzięcznym tytule “Raut”.

Na siódmej edycji festiwalu SnowFest zagrają również ogłoszeni wcześniej artyści: SIGMA, Shy Fx, Ejeca, Kraak & Smaak, a także Solar. SnowFest to ponadto zawody sportowe i bogata oferta gastronomiczna.


SnowFest 2020 odbywać się będzie w dniach 28 i 29 lutego 2020 roku w Szczyrku. 

Więcej informacji o wydarzeniu na www.snowfest.pl.
Bilety do kupienia na https://going.pl/snowfest2020 w wariantach:

  • Early Bird – WYPRZEDANE!
  • Early Regular – WYPRZEDANE!
  • Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)
  • Last Xmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)
  • Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here