Test interfejsu audio APOLLO Twin X i darmowe wtyczki od Universal Audio!

2

Mamy dla Was dwie dobre wiadomości. Po pierwsze mamy dla Was nowy, polskojęzyczny video-test nowego interfejsu Apollo Twin X, a po drugie Universal Audio ogłosiło promocję, w której możecie zgarnąć ZA DARMO wysokiej klasy wtyczki!

Apollo Twin X to jeden z najnowszych interfejsów audio od Universal Audio, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie. Mieliśmy także okazję przetestować modele Apollo x4 i Apollo x8 więc przy tej okazji zapraszamy Was do naszych recenzji, w których znajdziecie także obszerne materiały video na ich temat.

Dziś czas na najmniejszego przedstawiciela nowej serii czyli APOLLO Twin X, który jest następcą znanego i bardzo cenionego modelu Apollo Twin Mk2. Zapraszamy do oglądania:

PROMOCJA! Pobierz za darmo wysokiej klasy wtyczki!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości! Jak napisaliśmy wyżej, Universal Audio przygotował ciekawą promocję dla aktualnych i przyszłych użytkowników interfejsów: Apollo x4Apollo Twin XApollo Twin MkII DUO lub Apollo Twin USB.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie firmy Audiostacja (TUTAJ), która jest dystrybutorem marki Universal Audio w Polsce.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com/desktop-vocal-promo
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/promocja-pobierz-za-darmo-wysokiej-klasy-wtyczki

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj