TC Electronic i najnowszy procesor M100

0

Najnowsze dziecko spod znaku TC Electronic napawa ogromnym optymizmem w dziedzinie procesorów, a jego obsługa jest dziecinnie prosta.

Reklamując swój najnowszy produkt, firma zdecydowanie stawia na prostą obsługę urządzenia. I trudno się dziwić w świecie “przeinformowanym”, w którym wszystko miało być coraz prostsze, a jest chwilami coraz trudniejsze. Mnogość ustawień, niemalże księgi instruktażowe, często skutecznie odpychają od obsługi głupiej pralki, nie mówiąc już o tak zaawansowanych narzędziach jak procesory dźwiękowe.

TC Electronic postawiło na świetne wykonanie i oczywiście na łatwość obsługi. Oglądając film prezentujący M100 trudno nie odnieść wrażenia, że wszystkie te założenia skutecznie udało się wprowadzić w życie.
Procesor zapewnie przede wszystkim standardowe, dobrze znane gniazda łączności, proste w dostrzeżeniu parametry ustawień input, output, oraz mix. Jednak wisienką na torcie w obsłudze, staje się 16 presetów FX, z których niemal każdy znajdzie coś dla siebie.
Zatem nic, tylko tworzyć, bez zbędnego zagłębiania się w instrukcje obsługi i tutorialowe filmiki.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com oraz już wkrótce na stronie polskiego dystrybutora www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here