Tascam US-HR: nowa linia interfejsów audio

0

Rynek branży studyjnej właśnie wzbogacił się o kolejne interfejsy audio. Tascam debiutuje z nową linią US-HR, która poza sporymi możliwościami przykuwa wzrok swoim oryginalnym designem.

W skład nowej serii wchodzą modele: US-1x2HR, US-2x2HR oraz US-4x4HR. Jak wskazują ich oznaczenia, różnią się przede wszystkich ilością wejść i wyjść. Trzy nowe interfejsy audio wyposażono w preampy mikrofonowe Ultra-HDDA oczywiście z zasilaniem phantom +48V, łączność USB-C, która może pełnić także funkcję zasilania, jakość próbkowania do 24 bity / 192 kHz i bardzo niskie opóźnienie, a także w sporą ilość przydatnych funkcji. W zestawie także obszerny pakiet oprogramowania (Cubase LE, IK Multimedia SampleTank SE4 oraz trzymiesięczna subskrypcja Antares Auto-Tune Unlimited).

Zaprojektowano je do użytku w różnych środowiskach, a ze względu na prostą i intuicyjną obsługą z powodzeniem mogą być wybierane także przez początkujących entuzjastów nagrywania dźwięku.

Na uwagę zasługuje funkcja pętli zwrotnej (loopback) oraz integracja z popularną aplikacją do strumieniowania Open Broadcast Software (OSB Studio). Czyni go to więc także świetnym rozwiązaniem do tworzenia podcastów i transmisji na żywo. W końcu, jest też dobrym sposobem na połączenie muzyki z komputera z systemem nagłośnieniowym w wysokiej jakości, np. na imprezach, co tłumaczy i wyjaśnia dedykowanie tych rozwiązań także dla mobilnych DJ-ów. Nie są to nowe funkcje w interfejsach audio jako takich, ale nie zawsze stosowane więc tym bardziej mile widziane 🙂

Czy i kiedy nowe interfejsy będą dostępne w Polsce, tego nie wiemy, a ewentualne zapytania należy kierować do dystrybutora marki Tascam w Polsce, firmy Polsound.

Więcej szczegółów
Producent: https://tascam.com / https://www.tascam.eu/pl
Dystrybutor: https://polsound.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here