Presonus Eris Sub8 – nowy, kompaktowy subwoofer studyjny

0

Dla wszystkich posiadaczy multimedialnych monitorów studyjnych PreSonus serii Eris, producent przygotował rozszerzenie w postaci nowego, aktywnego subwoofera, opartego na 8-calowym głośniku. Czy sprawdzi się także z innymi odsłuchami studyjnymi? Poznajcie model Eris Sub8!

“Duży bas w małych przestrzeniach!” Takie motto przyświeca nowej konstrukcji i nie powinno ono dziwić. 8 cali to faktycznie kompaktowe rozmiary subwoofera, gdyż normalnie tego typu konstrukcje studyjne zaczynają się od 12 cali w górę. Jednak na niewielkich, zwłaszcza naszych domowych przestrzeniach studyjnych tak duże głośniki niskotonowe raczej się nie sprawdzą, więc tego typu niestandardowe rozmiary mogą się sprawdzić bardzo dobrze. Oczywiście jeśli dysponujesz monitorami studyjnymi, gdzie głośnik niskotonowy wyposażony jest w 7- czy nawet 8-calowy głośnik, inwestycja w taki subwoofer mija się z celem, jednak jeśli głośnik niskotonowy w twoje kolumnie ma 3-, 4- lub 5 cali, to taki zakup ma sens.

Co oferuje Presonus Eris Sub8?

W zasadzie wszytko czego oczekujesz od profesjonalnego subwoofera, tylko w mniejszym wydaniu. Jak wspominaliśmy wyżej, jest to konstrukcja oparta na 8-calowy głośniku, a pasmo przenoszenia wynosi od 30 Hz do 200 Hz.

Na panelu tylnym znajdziemy wszystko czego potrzeba. Regulacja sygnału wejściowego, płynna regulacja odcięcie częstotliwości od 50 do 130Hz, przełącznik zmiany fazy czy filtra górnoprzepustowego. Do tego oczywiście pełny zestaw gniazd wejściowych i wyjściowych.

Warto zaznaczyć, że subwoofer znajdzie swoje zastosowanie także z kolumnami innych producentów i nie tylko w pracy studyjnej ale także może poprawić walory dźwiękowe naszego domowego systemu nagłośnienia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here