Steve Nash i AKAI MPC ONE w akcji!

0

Szukacie przenośnej stacji roboczej i nie wiecie na co się zdecydować? Dziś mamy dla Was małą prezentację jednej z nich – cenionego przez producentów muzycznych i beatmakerów modelu Akai MPC One!

W tym niewielkim, solidnie wykonanym urządzeniu drzemią potężne możliwości. Nic dziwnego, że MPC One otrzymał od redakcji „Estrady i Studia” (Nr 4/2020) wyróżnienie „Nasz Typ”!
„Bardzo udany, wyjątkowo funkcjonalny, nowoczesny i świetnie brzmiący produkt. Jeśli szukasz sprzętowego systemu produkcyjnego, który pozwoli Ci wykorzystać Twój potencjał kreatywny, to MPC One jest dla Ciebie”.

MPC One sterowany jest 7-calowym, wielodotykowym interfejsem, układem 16 dynamicznych padów RGB, 4 dotykowymi pokrętłami, enkoderem i przyciskami funkcyjnymi.
Wyposażony jest w sampler, wirtualne syntezatory i sekwencer. Ma mnóstwo inspirujących funkcji i narzędzi przyspieszających pracę, takich jak programowanie bitów, edycja, miksowanie efektów i instrumentów. Przy czym możliwości edycyjne urządzenia porównywalne są do tego, co oferują programy DAW!

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o MPC One zapraszamy również do naszego tekstu NAMM 2020: Potężny i kompaktowy AKAI MPC ONE!

Po MPC One sięgnął utalentowany i kreatywny artysta – Steve Nash. Steve jest utytułowanym mistrzem finger drummingu, pianistą, kompozytorem i producentem muzycznym.
W przedstawionym powyżej nagraniu artysta zaprezentował swój najnowszy remiks utworu „WWO – Jeszcze Będzie Czas”.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here