Sprzęt marki Neumann nominowany do nagród SOS Awards 2024!

178
Neumann-SOS-Awards-Nominee

Nie jest zaskoczeniem, że produkty marki Neumann są nominowane, a często także finalistami i zwycięzcami w corocznych plebiscytach, jak osławione TEC Awards, czy tych organizowanych przez magazyny branżowe, jak tytułowe SOS Awards.

Jednak miłą niespodzianką, a dla producenta z pewnością dumą i powodem do radości jest fakt, że podczas rozpoczętego właśnie głosowania podczas SOS Awards 2024, znalazły się aż 4 produkty marki Neumann! UWAGA! Pamiętajcie, że każdy z Was może zagłosować na dowolny produkt w dowolnej kategorii. Nie musicie głosować we wszystkich kategoriach, jeśli nie macie swojego faworyta – w takim przypadku należy wybrać opcję “BRAK”. Aby głos został zaliczony, zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko oraz adres e-mail.

>>>GŁOSUJ TUTAJ<<<

Neumann MCM: przełomowy Miniature Clip Mic System

Neumann-Miniature-Clip-Mic-System_cello

Neumann Miniature Clip Mic System przeznaczony jest do nagłaśniania instrumentów akustycznych z bliskiego ujęcia. Został zaprojektowany na bazie nowo opracowanej, elektretowej kapsuły pojemnościowej KK14, która jak żadna inna oddaje najmniejsze detale dźwięku bez ograniczeń do tej pory kojarzonych z technologią elektretową. Szerzej na ten temat. pisaliśmy TUTAJ.

Neumann MT 48: bezkompromisowy interfejs audio!

Neumann-MT-48

Nie ma wątpliwości, że stworzony prze Neumanna interfejs audio MT 48 jest rozwiązaniem wyjątkowym i ciężkim do porównania z innymi rozwiązaniami na rynku szczególnie jeżeli chodzi o wyobrażenie dotyczące biurkowych interfejsów audio. Jest to bez wątpienia produkty unikalny i wyjątkowy pod względem parametrów i funkcjonalności, który powinien rozważyć każdy, kto oczekuje rozwiązania bezkompromisowego i jednocześnie niezwykle mobilnego. Mieliśmy okazję go przetestować, a nasza recenzja oraz materiał video dostępny jest TUTAJ.

Neumann M 49 V: dokładne odwzorowanie oryginalnego M 49 z ulepszeniami!

Neumann-M-49-V_uptone

Neumann M 49 V to dokładne odwzorowanie oryginalnego M 49, z poprawionymi szczegółami (takimi jak odstęp sygnału od szumu czy odporność na zakłócenia), płynnie zmienianą charakterystyką kierunkową (od omni, przez różne formy kardioidy, po ósemkę), wraz z dedykowanym przedwzmacniaczem. Wszystko wyprodukowane i ręcznie montowane w Niemczech. Więcej informacji na jego temat znajdziecie TUTAJ.

Neumann KH 120 II: następca studyjnej legendy!

Neumann KH 120 II

Neumann KH 120 II to jak sama nazwa wskazuje, druga generacja świetnych monitorów studyjnych. Rozszerzona reprodukcja niskich tonów, lepsza szczegółowość dźwiękowa oraz zwiększone możliwość procesora DSP to ulepszenia względem studyjnej legendy. Na ich temat pisaliśmy TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl