Sprzęt A-Designs Audio w dystrybucji firmy Audiostacja

0

Kolejna marka analogowego sprzętu studyjnego trafia pod skrzydła firmy Audiostacja. Tym razem jest to amerykański A-Designs, producent działający w branży już od ponad 60 lat!

A-Designs to firma o ogromnym doświadczeniu, która doskonale rozpoznaje i rozumie potrzeby użytkowników sprzętu pro audio, oferując wysokiej jakości urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w studiu nagrań jak i na scenie.

Specjaliści z A-Designs są autorami kilku klasycznych urządzeń takich jak preamp Pacifica, kompresor Nail czy korektor Hammer 2 EQ, ale to właśnie REDDI stał się znakiem rozpoznawczym marki i pozostaje do dziś jednym z najbardziej popularnych na świecie lampowych DI boxów!

Wszystkie urządzenia A-Designs produkowane są w Stanach Zjednoczonych i zanim trafią do sprzedaży, przechodzą rygorystyczne testy sprawdzające ich niezawodność i wydajność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń A-Designs na stronie dystrybutora, firmy Audiostacja. Znajdziecie w niej linie lampowych DI boxów, przedwzmacniaczy, korektorów oraz kompresorów do pracy w studiu i na scenie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adesignsaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here