DISOUT w premierowym teledysku “Dissonance” [VIDEO]

0

Światło dzienne ujrzał najnowszy singiel grupy DISOUT. Zapraszamy do słuchania i oglądania, a także poznania krótkiej historii jaka stoi za premierowym kawałkiem “Dissonance”.

Pierwsze wzmianki o nowym materiale nad którym pracował zespół DISOUT pojawiły się już na początku października 2020. Pisaliśmy o nim TUTAJ. Najnowszy kawałek jest jednocześnie zapowiedzią albumu, który zespół szykuje w nadchodzącym 2021 roku.

Premierowy singiel opowiada o uczuciach dwóch różnych osób oraz o różnicach w ich spojrzeniu na świat. W klipie można ujrzeć opuszczony ośrodek wczasowy w Miałkówku k. Gostynina. Jest to bardzo popularne miejsce w Polsce dla wielbicieli Urbexu.

Zespół DISOUT, to grupa 4 muzyków tworząca oryginalną mieszankę gitarowych brzmień. Możecie ich kojarzyć z wielu innych krajowych kapel w których, szlifowali umiejętności oraz doświadczenie także na dużych scenach.

Skład zespołu:

  • Darek Dolny – Wokal
  • Mateusz Simiot – Gitara
  • Jan Nowak – Bas
  • Artur “Artie” Woźniak – Perkusja

“Nasz pierwszy album jest dla nas wyjątkowy oraz zawiera 100 % naszych emocji. Muzycznie idziemy własnym torem i to sprawia nam największą satysfakcję. Aczkolwiek jeśli ktoś chciałby poszukać muzycznego punktu odniesienia do naszego zespołu to byłaby to muzyka m.in takich grup jak – Gojira, Katatonia lub Machine Head. Zatem jeśli są to klimaty bliskie Waszemu sercu, koniecznie musicie zapoznać się z naszą twórczością”.

– dodają sami muzycy

Premierę debiutanckiej płyty zespół ogłosił na początek 2021 roku. Zespół na swoim kanale YouTube udostępnił również pierwszą część video-story, z którego dowiecie się o kulisach powstawania pierwszego singla:

Więcej o zespole:
Facebook: https://www.facebook.com/disoutofficial
Insta: https://www.instagram.com/disoutofficial
Twitter: https://twitter.com/disoutofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here