Soundcraft Vi1000 streamuje koncerty z ArtKombinat Scena Monopolis

0

Tęsknicie za czasami, kiedy koncerty, spektakle i inne formy rozrywki były w zasięgu ręki? Teraz, za sprawą ArtKombinat Scena Monopolis oraz  cyfrowej konsolety Soundcraft Vi1000 koncert może przyjść do Was niczym Mahomet do góry.

ARTkombinat we współpracy z Lim8BM Productions i Fly Vision stworzył artystyczną kombinację, która stała się miejscem do realizacji koncertów, spektakli i innych zjawisk artystycznych w sieci. Platforma daje możliwość udziału w wydarzeniach za naprawdę niewysoką opłatą.
W najbliższych dniach streamowane będą m.in. koncert “Nie ma. Osiecka/Satanowski – Justyna Szafran” oraz spektakl “TA CISZA TO JA…”.

Pełny grafik planowanych transmisji sceny ArtKombinat znajdziecie na stronie artkombinat.pl

Pierwsze takie wirtualne wydarzenie na platformie miało miejsce 9 kwietnia, a dostęp online dla użytkowników zapewniony był dzięki profesjonalnej organizacji studia streamingowego wyposażonego m.in. w cyfrową konsoletę Soundcraft Vi1000. Urządzenie to mieści w sobie m.in. dwa ekrany dotykowe za pomocą których można zarządzać bezprzewodowymi systemami marki ShureSennheiser czy AKG.

Oreada LIVE! / ONLINE

Nimfa górska uwięziona przez pięciu zbirów we wsi pod Łodzią. Wspólnie tworzą muzykę FolkOFF, która niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Ich koncerty to podróże w świat tajemnicy i przygody, a podczas muzycznych wypraw OREADA wyciąga z człowieka to, co głęboko w nim ukryte. Autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. Przyjdźcie na ten koncert. My będziemy <3 Wspierajmy polską twórczość <3EDIT: Kochani, dziękujemy za Waszą obecność i niesamowity odzew. Cegiełki wspierające artystów i WOŚP będą w sprzedaży jeszcze przez dobę <3 ? https://scena-lodz.vectorsoft.pl/MSI/Default.aspx?event_id=27&typetran=0&returnlink=%7e%2fmvc%2fpl%3fsort%3dFlow%26date%3d2020-04-26

Opublikowany przez ArtKombinat Scena Monopolis Sobota, 25 kwietnia 2020

O konsolecie pisaliśmy już wielokrotnie, jeśli zatem chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do tekstu Mikser cyfrowy Soundcraft Vi1000 – nowy mikser z serii Vi.

Więcej szczegółów
Producent:  www.soundcraft.com
Dystrybutor: www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here