Mikser cyfrowy Soundcraft Vi1000 – nowy mikser z serii Vi

0

Firma Soundcraft zaprezentowała cyfrowy mikser Vi1000, który kolejny raz udowadnia, że nie rozmiar ma znaczenie.

Vi1000 reprezentuje wszystko, co osiągnęliśmy przez długie lata pracy nad serią Vi. Całą swoją wiedzę i doświadczenie przelaliśmy w konsoletę, która zapewni wam najwyższej jakości dźwięk i zestaw funkcji godny najwyższej klasy urządzeń. A to wszystko w najbardziej kompaktowej formie, jaką udało się nam skonstruować” – tak o Vi1000 mówi Andy Brown, Product Manager firmy Soundcraft.

Najnowsza konsoleta z serii Vi pomimo swojej kompaktowej budowy, oferuje szereg funkcji znanych ze starszych modeli. Urządzenie mieści w sobie m.in. dwa ekrany dotykowe z “wirtualnymi” potencjometrami. Za pomocą ekranów można też zarządzać bezprzewodowymi systemami marki Shure, Sennheiser czy AKG. Vi1000 wyposażono ponadto w podświetlane tłumiki Fader Glow, 96 kanałów wejściowych, 24 szyny AUX/GRP/MTX (mono/stereo), wbudowane Dante czy efekty Lexicon. Słowem wszystko co najlepsze z konsolet Vi2000 i Vi3000.

Dzięki swoim małym rozmiarom, mikser idealnie sprawdzi się na mniejszych i średnich eventach, zapewniając profesjonalne brzmienie i naprawdę intuicyjną obsługę.

Więcej informacji o Vi1000 znajdziecie na stronie producenta www.soundcraft.com i niebawem na stronie polskiego dystrybutora, firmy www.essaudio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here