Pięciu artystów dołącza do #OrangeHangs na Instagramie

0

Pięciu artystów dołączyło do cyklu #OrangeHangs w serwisie społecznościowym Instagram. Już niebawem w transmisjach live pojawią się Tyler Bryant, Andy Powell, Charlie Robbins, David Hurrell i Ryan Bruce.

Ostatni z wymienionych w nagłówku, to odnoszący sukcesy YouTuber i muzyk Ryan „Fluff” Bruce z Riff, Beards & Gear i Dragged Under. Artysta, wraz z managerem Orange Global Artistic Relations Alexem Auxierem w programach live gościć będą artystów w każdy wtorek o godzinie 20:00 czasu polskiego. Warto tu oczywiście dodać, że Ryan w ciągu ostatniej dekady demonstrował gitary, wykorzystując swoją wiedzę na temat instrumentu, grając na żywo, nagrywając i wiele więcej.

W minioną sobotę (2 maja) w programie wziął udział Tyler Bryant, lider kwartetu Tyler Bryant & The Shakedown. Muzyk miał okazję odpowiedzieć na całe mnóstwo pytań prezentując przy okazji swój wzmacniacz Rockerverb 100 MKIII.

Następnie kolej trafiła na Andy Powella z Wishbone Ash, który w niedzielnej rozmowie z Ellim Stormark z zespołu ds. relacji z artystami opowiadał o najnowszym albumie “Coat of Arms”, ich kultowym, świętującym 48 lat krążku pt. “Argus”, a także ogólnie o marce Orange.

Tego samego dnia, o godzinie 20:00 czasu polskiego gitarzysta prog-metalowej grupy Artificial Language, Charlie Robbins opowiadał o swoim ulubionym headzie Orange Pedal Baby i PPC212V. Muzyk w swojej twórczości słynie z łączenia technik takich jak slajdy, slaps i rasgueado z mocnymi rytmami. Drugi album zespołu, Now We Sleep, został wydany w zeszłym roku.

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, kolejny odcinek #OragneHangs ma się odbyć we wtorek 5 maja o 20:30, a jego gościem będzie basista David Hurrell wraz z resztą irlandzkiego zespołu ONOFF. Muzyk podczas spotkania opowie o basie, gitarze i ogólnych wpływach muzycznych. Niedawno grupa wydała swój nowy singiel “Closer” – we współpracy z artystą hip hopowym Da Bay Bully Dupree.

Pełny tygodniowy harmonogram #OrangeHangs wygląda następująco:Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here