Sonokinetic Sotto – kolejna porcja z działu VST

0

W zasadzie niewiele trzeba pisać o instrumentach wirtualnych. W gruncie rzeczy, to od możliwości ich przesłuchania zależy decyzja o chęci ich posiadania. Jednak uważam, że kilka słów zawsze warto napisać. Zatem poznajcie Sonokinetic Sotto.

Sonokinetic Sotto to w zasadzie kolejny z serii instrumentów wirtualnych. W cenie promocyjnej  €249,90 do dyspozycji otrzymujemy ponad 37 000 sampli oraz 59 GB danych brzmieniowych, wraz z narzędziami, filtrami i pełnym oprogramowaniem.
Jak każdy instrument wirtualny, Sonokinetic Sotto posiada spore możliwości korekcji brzmienia w czasie rzeczywistym. Jednak ten produkt wyróżnia mały, acz wielki szczegół.

Brzmienia orkiestrowe to zazwyczaj zdwojone albo i potrojone składy kwartetów dając wrażenie jakby grało przynajmniej 6 pulpitów. Sonokinetic daje nam rzeczywistą ilość 52 muzyków nagranych jako sample. Drewno, to 12 muzyków, a blachy 15 (dęte blaszane).
Wszystko to sprawia, że na naszej ścieżce nagraniowej będzie słyszalnych tyle artykulacji, ilu muzyków nagrało sample. Ma to ogromne znaczenie szczególnie dla tych, którzy cenią sobie wiarygodność odsłuchu, a nie zmanipulowane elektronicznie brzmienia.
Trzeba przyznać, że w przypadku jakichkolwiek instrumentów wirtualnych z grona orkiestrowych, masa brzmieniowa jest jednym z najważniejszych argumentów za kupnem produktu proponowanego przez jakąś firmę.
W tym zakresie Sonokinetic ma szansę konkurować z największymi graczami w swojej branży.
Więcej szczegółów na temat Sonokinetic Sotto znajdziecie na stronie producenta www.sonokinetic.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj