Sennheiser prezentuje TeamConnect Intelligent Speaker dla Microsoft Teams

185
Sennheiser-TeamConnect-Intelligent-Speaker

Jak ułatwić komunikację, współpracę czy naukę w formie hybrydowej czy zdalnej? Z pomocą przychodzi Sennheiser TeamConnect Intelligent Speaker, nowy inteligentny głośnik certyfikowany dla Microsoft Teams.

Firma Sennheiser, ekspert w zakresie zaawansowanej technologii audio, która ułatwia współpracę i naukę, zaprezentowała TeamConnect Intelligent Speaker – nowy inteligentny głośnik certyfikowany dla Microsoft Teams. Nowe rozwiązanie niemieckiego producenta z zakresu ujednoliconej komunikacji (UC) zostało opracowane we współpracy z firmą Microsoft, aby zaspokoić potrzeby elastycznej, hybrydowej i zdalnej pracy.

Sennheiser TeamConnect Intelligent Speaker został opracowany pod kątem obsługi wysokotechnologicznych i angażujących spotkań dla maksymalnie 10 osób, niezależnie od tego, czy uczestnicy dołączają zdalnie, czy są w sali konferencyjnej. Aby uzyskać nieskazitelną jakość dźwięku TC ISP został wyposażony we wszechkierunkowy głośnik i siedem zintegrowanych mikrofonów kierunkowych o promieniu działania 3,5 m. Dzięki temu inteligentnemu głośnikowi aplikacja Microsoft Teams zapewnia automatyczną transkrypcję spotkania w czasie rzeczywistym, identyfikując po imieniu poszczególnych uczestników, o ile zarejestrowały wcześniej próbkę swojego głosu. Zapewnia to wszechstronne doświadczenie spotkań dla zdalnych i niedosłyszących uczestników.

Sennheiser-TeamConnect-Intelligent-Speaker

„Sennheiser jest znany z najlepszego w branży mikrofonu sufitowego TeamConnect Ceiling 2 z funkcją TruVoicelift. Nowy produkt z rodziny TeamConnect daje nam możliwość obecności w salach konferencyjnych o innej wielkości, w cenie, której niektórzy nie spodziewaliby się od Sennheisera.” — powiedziała Anne Guhn, kierownik produktu w Sennheiser.

Inteligentne rozwiązania, takie jak zintegrowane oprogramowanie do rozpoznawania głosu Cortana i automatyczne notatki z konferencji, zapewniają wszechstronne doświadczenie spotkań dla uczestników zdalnych i niedosłyszących. Dzięki wielu opcjom montażu, długim kablom i różnorodnym adapterom zasilania dostosowanym do danego kraju, inteligentny głośnik TeamConnect zapewnia łatwą i elastyczną instalację.

Sennheiser-TeamConnect-Intelligent-Speaker

„Narzędzia do wideokonferencji, takie jak Microsoft Teams, stały się podstawą komunikacji dla wielu firm i instytucji edukacyjnych. Inteligentny głośnik Sennheiser TeamConnect zapewnia nie tylko doskonały dźwięk w sali konferencyjnej, ale także odblokowuje najlepszą technologię mowy. Tylko inteligentne głośniki oferują najlepszą transkrypcję wypowiedzi.” — powiedział Albert Kooiman, starszy dyrektor ds. inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams Devices.

Microsoft Teams Rooms łączy wirtualną przestrzeń roboczą Microsoft Teams z prawdziwymi salami konferencyjnymi wyposażonymi w sprzęt AV od certyfikowanych przez Microsoft partnerów sprzętowych. Nagrane seminaria online prezentujące Sennheiser TeamConnect Intelligent Speaker są dostępne na stronie https://sennheiser.com/business-events, oraz jedno z nich poniżej:

Inteligentny głośnik Sennheiser TeamConnect Intelligent Speaker będzie dostępny na polskim rynku w drugim kwartale 2022 w katalogowej cenie 2019 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl