“Anthem” – Kropki wracają po dłuższej przerwie z kolejnym singlem!

0

Trójmiejskie Kropki ponownie łączą siły. Wynikiem tej współpracy jest najnowszy singiel “Anthem”, który jednocześnie zapowiada powstający, długogrający albumu. Unikalne brzmienie, klimat i charakter utworu zachwyca ponownie, więc zapraszamy do słuchania.

Kropki działają od 2017 roku. Swoją muzykę, określają jako post-north, intymną mieszankę klasycznych brzmień, opartych na brzmieniu pianina i kontrabasu, przedzielonych subtelną elektroniką. Idealnie brzmią w kameralnym otoczeniu i jak sami mówią, dobrze czują się właśnie w ciasnych wnętrzach.

Kropki---Anthem“Po pandemicznym szaleństwie postanowiliśmy na powrót połączyć siły z Alicją. Dodatkowo wspiera nas teraz również Jędrzej Kacprzyk, który przejmuje w niektórych kawałkach ciężar gry na kontrabasie, żeby Alicja mogła sobie spokojniej śpiewać.

Z racji dziwnych czasów działamy bardziej bez grafiku, od punktu do punktu. Takim punktem jest właśnie Anthem, wydawany jako oddzielny singiel, ale będący też zapowiedzią albumu długogrającego, nad którym pracujemy i który mamy zamiar ukończyć w tym roku.

Przy nagraniu tego utworu bardzo pomógł nam Antoni Karczewski, znany bardziej jako Tony2000, producent zajmujący się głównie hip hopem, stąd dość ciekawy efekt końcowy.”

– mówi Mateusz Kołos

Najnowszy utwór dostępny jest na YouTube oraz w serwisach streamingowych: TUTAJ

Więcej o zespole: https://www.facebook.com/kropkimusic

CZYTAJ TAKŻE:

Kropki w ramach “Muzyki na UG” w Gdańsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj