Samson Go Mic Mobile już w Polsce

0

Firma Samson wprowadziła na polski rynek pierwszy na świecie profesjonalny system mikrofonowy do smartfonów. Go Mic Mobile łącząc się bezpośrednio z z urządzeniami iOS i Android umożliwia mobilnym twórcom rejestrowanie dźwięku w dowolnym miejscu.

Samson Go Mic Mobile to tak naprawdę dwa zestawy mikrofonowe przeznaczone do nagrywania domowego video, podcastów, nadawania na żywo, reportaży, rejestrowania dźwięku — można je wykorzystywać zarówno w pracy, jak i w domu.
Obydwa zestawy obsługują transmisję o niskiej latencji, dzięki czemu możliwe jest przesyłanie, edytowanie i udostępnianie filmów bezpośrednio ze smartfona. Do systemu można podłączyć także dodatkowy nadajnik do pracy dwukanałowej, a obydwa kanały mogą być miksowane (streaming) lub zachowane na osobnych ścieżkach (postprodukcja).

Systemy wyposażono w baterię litowo-jonową o wytrzymałości do 13 godzin ciągłej pracy, kabel „lightning” do podłączania urządzeń iPhone / iOS, kable USB Micro B i USB-C do urządzeń z systemem Android*\ oraz kabel 1/8 “(3,5 mm) do podłączenia dowolnego analogowego wejścia audio. W zestawach znajdziecie także różnorodne akcesoria do montażu odbiornika (ramiona wspornika, zapięcia na rzepy, adapter 1/4 “–20).

Go Mic Mobile dostępny jest w dwóch wersjach:

  • Go Mic Mobile Lavalier Wireless System – z nadajnikiem Samson PXD2 Beltpack i dookólnym mikrofonem Lavalier LM8. Pozwala na doskonałą bezprzewodową transmisję sygnału.
  • Go Mic Mobile Handheld Wireless System – wyposażony w nadajnik ręczny z regulacją wzmocnienia AGC (Auto Gain Control) Samson HXD2 z kapsułą Q8 Professional Dynamic Microphone.

Najnowsze systemy mikrofonowe Samson dostępne są w cenie ok 899 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.samsontech.com/ / http://www.samsonaudio.pl
Dystrybutor: http://www.audiofriq.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here