Roland SPD-SX Special Edition. Profesjonalny sampler perkusyjny

0

Roland SPD-SX, to narzędzie pracy nakierowane na profesjonalną grupę odbiorców. Dzięki możliwościom tworzenia próbek oraz pętli, sampler SPD-SX jest świetnym pomysłem dla kreatywnych artystów, niewykorzystujących gotowych rytmów.

Sampler Perkusyjny Roland SPD-SX utrzymano w wykończeniu Sparkling Red. trzeba przyznać, że wyszło to zdecydowanie na korzyść, gdyż urządzenie rzeczywiście pięknie się prezentuje. Roland SPD-SX ma bardzo szerokie możliwości. Pozwala na tworzenie kompletnych podkładów, próbek i pętli. Dzięki funkcji Multi-Pad Sampling, potrafi wychwytywać sample w czasie rzeczywistym. SPD-SX Special Edition oferuje identyczną funkcjonalność jak oryginalny SPD-SX, jednak posiada rozszerzoną wbudowaną pamięć.

SPD-SX Special Edition wyposażono w dziewięć gumowych padów LED czułych na dynamikę. Dzięki licencji Ableton Live Lite i oprogramowaniu Wave Manager, SPD-SX Special Edition jest urządzeniem gotowym do obsługi przepływu pracy muzyków, począwszy od produkcji dźwięku WAV, aż po przygotowanie próbek i przydzielanie ich do instrumentów.

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here