Dynaudio Music – najinteligentniejszy system muzyki bezprzewodowej

0

Poznajcie Dynaudio Music – najinteligentniejszy na świecie bezprzewodowy system muzyczny. Automatycznie dostosuje się do waszych preferencji, waszego domu i stylu życia. A to wszystko za jednym kliknięciem.

Dynaudio jest jednym z najsłynniejszych producentów ręcznie wytwarzanych high-endowych głośników, wykorzystywanych zarówno do użytku codziennego, jak i w studio. Najnowszy produkt Dynaudio charakteryzuje taka sama jakość i dbałość o detale, jaką firma szczyci się od samego początku swojego istnienia.

“Kochasz Muzykę. Rozumiemy to. My też ją kochamy. Dlatego właśnie stworzyliśmy ten najinteligentniejszy system bezprzewodowy. Po prostu włącz go i otul się dźwiękiem.”

Patrick Hegarty, Acoustic Engineer

Dynaudio Music to nie tylko prostota obsługi. Głośniki bezproblemowo i automatycznie dopasowują się do pomieszczenia, warunków akustycznych a nawet pozycji, w jakich zostały ustawione. Dzięki temu muzyka, która się z nich wydobywa zawsze będzie brzmiała dobrze.

Dynaudio Music wyposażono w wiele niestandardowych i nowatorskich rozwiązań:

Noise Addapt

Inteligentna technologia automatycznego wykrywania hałasu w otoczeniu. Dzięki niej zawsze usłyszycie nawet najmniejszy szczegół muzyki.

Room Adapt

Nie ważne, czy umieścicie głośnik w kącie, pod ścianą lub w wolnej przestrzeni. Room Adapt automatycznie dostosuje wydajność do możliwości akustycznych pomieszczenia.

Music Now

Inteligentny algorytm Music Now nauczy się waszych gustów muzycznych i samodzielnie stworzy playlisty, które będziecie mogli uruchomić za jednym kliknięciem. Darmowa aplikacja Dynaudio Music (iOS/Android) bez problemu połączy głośnik z popularnymi serwisami streamingowymi, jak Spotify czy Tidal.

Multiroom

Możliwość podłączenia aż do sześciu głośników w systemie multiroom. Dodatkowo z każdym z głośników połączycie się za pomocą Apple AirPlay, aptX Bluetooth czy domową siecią DLNA.

A to tylko kilka z możliwości Dynaudio Music. Seria Music składa się z 4 głośników dostępnych w czterech wariantach kolorystycznych – czerwonym, granatowym, popielatym (jasny szary) i grafitowym (ciemny szary).

Warto wspomnieć, że dwa mniejsze głośniki – Music 1 (waży niewiele ponad 1,5kg!) i Music 3 wyposażono w baterię zdolną wytrzymać do 8 godzin ciągłej pracy. Music 5 i Music 7 z racji gabarytów i większej mocy wymagają zasilania sieciowego.
Głośniki różnią się między sobą nie tylko wymiarami i wagą, ale również specyfikacją techniczną, o której więcej przeczytacie na stronie producenta www.dynaudio.com i na stronie polskiego dystrybutora www.nautilus.net.pl.

Dynaudio Music w sprzedaży pojawi się już w listopadzie (wybrani dystrybutorzy w Europie i Azji). W pozostałych regionach dostępne będą od stycznia 2018.

Ceny poszczególnych modeli zapowiadają się następująco: Music 1 – 499 EUR, Music 3 – 649 EUR, Music 5 – 799 EUR, Music 7 – 999 EUR

Przyznajcie sami – jest na czym zawiesić oko, prawda? A że po Dynaudio nie sposób spodziewać się bubla, stawiamy, że brzmieniowo będzie równie dobrze 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here