Roland MC-101 i MC-707 z najnowszą aktualizacją v1.60 [VIDEO]

0

Rok temu, rynek grooveboxów powiększył się o dwa instrumenty Roland MC-101 i MC-707. Z końcem wrześnie producent przygotował do nich najnowszą aktualizację ver.1.60. Co nowego?

Coraz więcej producentów słucha swoich użytkowników wprowadzając zmiany i nowe funkcjonalności zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Nie inaczej jest w tym przypadku. Najnowsza aktualizacja dodaje do obu urządzeń arpeggiator, który był mocno wyczekiwany jedną z najczęstszych pytań pojawiających się na forach internetowych.

Kolejna ważna kwestia to kompatybilność z ZEN-Core, która umożliwia importowanie zestawów perkusyjnych, oraz brzmień instrumentów z Roland Cloud. Nowością jest także rozszerzenie funkcjonalności łącza USB. Teraz można podłączyć MC-101 lub MC-707 bezpośrednio do smartfona lub tabletu. Takie rozwiązanie daje zupełnie nowe możliwości dla mobilnych producentów.

Zapraszamy do poniższego materiału video, w którym Peter Brown szczegółowo opisuje i przedstawia zmiany w urządzeniach dzięki najnowszej aktualizacji v1.60:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com
Dystrybutor: https://www.roland.com/pl

Groveboxy Roland MC-707 i MC-101 przetestowane!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj