Roland JUNO-60 dostępny jako syntezator programowy na Roland Cloud!

331

Kultowy Roland JUNO-60, produkowany w latach 1982–1984, to nie lada gratka dla miłośników syntezatorowych brzmień lat 80-tych. Roland postanowił zrobić niespodziankę i wprowadza programową (software’ową) wersję tego instrumentu, dostępną na platformie Roland Cloud.

Roland JUNO-60 niezaprzeczalnie pomógł zdefiniować brzmienie lat 80. i jest wysoko ceniony za swój klasyczny klimat i niepowtarzalny charakter. Mówiąc najprościej, jest to dźwięk, który słyszymy w głowie, myśląc o tłustych, mocnych syntezatorach analogowych.

Teraz, dzięki software’owej wersji JUNO-60 otrzymujemy do dyspozycji w pełni autentyczne wrażenia z tej legendarnej klawiatury w nowoczesnym instrumencie programowym do produkcji muzycznej w naszym ulubionym programie DAW. To jednak nie wszystko. Format PLUG-OUT firmy Roland jest również obsługiwany do pracy bez komputera za pośrednictwem syntezatora sprzętowego SYSTEM-8, a wszystkie parametry są automatycznie mapowane, aby uchwycić praktyczny przepływ pracy JUNO-60.

Pamiętajcie że na platformie Roland Cloud czekają na Was także inne świetne wirtualne instrumenty jak JUNO-106, JUPITER-8, TR-808, TR-909, D-50 i wielu innych klasyków. Roland Cloud to także stale powiększająca się kolekcja kreatywnych narzędzi, które zapewniają płynny przepływ muzyki, w tym potężny syntezator programowy ZENOLOGY, rozszerzenia modeli, pakiety dźwięków, Zenbeats i wiele innych.

Więcej szczegółów:
https://www.rolandcloud.com
https://www.roland.com/juno-60