Roland Cloud z nowymi możliwościami i nowym syntezatorem ZENOLOGY

0

Firma Roland przygotowała szeroki wachlarz usprawnień dla Roland Cloud. Już teraz każdy użytkownik platformy ma możliwość skorzystania z nowego syntezatora programowego ZENOLOGY, nowych opcji członkostwa czy nabycia Lifetime Keys do ulubionych instrumentów.

Roland Cloud to rosnąca kolekcja ponad 50 instrumentów – w tym takie legendy Rolanda, jak TR-808, JUPITER-8 i JUNO-106 – z których każdy natychmiast zapewni inspirujące, określające gatunki muzyczne barwy z przeszłości, aktualne i przyszłe.

Więcej szczegółów na temat platformy Roland Cloud znajdziecie w obszernej publikacji: https://www.roland.com/pl/roland_cloud

Roland ZENOLOGY

Jednym z ciekawszych udoskonaleń jest nowy syntezator programowy ZENOLOGY współpracujący z oprogramowaniami DAW. Oparty jest on na systemie syntezy ZEN-Core znanego z syntezatorów Roland FANTOM i JUPITER-X. Pozwala on m.in. na użycie tych samych brzmień w DAW i instrumentach sprzętowych, tworzenie własnych banków oraz udostępnianie prac znajomym i współpracownikom.

Więcej szczegółów: https://www.roland.com/pl/products/rc_zenology

Wybierz Swój Plan Roland Cloud

Kolejnymi ciekawymi pozycjami są nowe poziomy członkostwa w Roland Cloud, od Core do Ultimate oraz możliwość zakupu Lifetime Keys do ulubionych instrumentów Roland Cloud, takich jak TB-303, D-50, JX-3P i wielu innych!

Wszystkie szczegóły na temat dostępnych planów:
https://www.roland.com/pl/about_roland_cloud/membership

Warto oczywiście w tym miejscu przypomnieć, że dla nowych użytkowników platformy producent przygotował 30 dni bezpłatnego testowania.

Więcej szczegółów
Producenthttps://rolandcloud.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj