Roland Zenbeats z najnowszą aktualizacją 1.2

0

Po styczniowej aktualizacji Roland Zenbeats przyszła pora na kolejne udoskonalenia. Aplikacja przeznaczona głównie do współpracy z producentami muzycznymi zyskała sobie szereg nowych i przydatnych użytkownikom rozwiązań.

Jak pisaliśmy poprzednio, Roland Zenbeats w wersji 1.1 otrzymał m.in. możliwości tworzenia pętli, synchronizacji beatów czy blokadę klawiszy. Wersja 1.2 to kolejny krok do przodu.

Teraz producent daje użytkownikom zestaw nowych brzmień, które nabyć można za pomocą mobilnego sklepu, efekt Zenbeats MutliVerb, dodatkowe wsparcie wyjścia MIDI dla Androida, efekt MIDI Track Routing, nowy wygląd faderów i wiele, wiele więcej.

Niezwykle ważnym aspektem aplikacji Roland Zenbeats jest także możliwość współpracy z urządzeniami MIDI wyposażonymi w łącze Bluetooth – pozwala to na pozbycie się ze stanowiska pracy plątaniny przeszkadzających przewodów.

O poprzednim udoskonaleniu i aplikacji samej w sobie pisaliśmy już w innych naszych publikacjach. Znajdziecie je pod tagiem https://uptone.pl/tag/roland-zenbeats/.

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl/products/zenbeats

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj