LEA Professional Polska zapraszam na webinarium dla polskich integratorów AV!

0

Już w najbliższy czwartek, 14 maja o godzinie 16.00 LEA Professional Polska zaprasza na webinarium, których tematem będą nowoczesne wzmacniacze ze zdalnym przetwarzaniem i sterowaniem w chmurze. Co ważne, seminarium będzie prowadzone po polsku!

Czym są nowoczesne i pierwsze na świecie wzmacniacze typu “IoT” od LEA Professional? Jak zmieniają podejście do dźwięku w instalacjach AV? I jakie zalety przynosi wspomniane wyżej “przetwarzanie w chmurze”?

Tego wszystkiego będziecie mieli szansę dowiedzieć się podczas najbliższego webinarium 14 maja o godzinie 16:00:

Link do rejestracji w webinarium:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZYtdeiuqDsvGN2t2t6fC_Z_YiM68gQrPDvg

Wzmacniacze LEA Professional

  • Każdy z 16 dostępnych modeli wzmacniaczy LEA oferuje obudowę 1U
  • Wbudowany punkt WiFi z PoE,
  • Matryca rout’ująca dowolne wejścia z wyjściami i ustawieniem prioretetów,
  • Innowacyjny Smart Power Bridge pozwala na mostkowanie w celu uzyskania wyższej mocy na danym kanale bez utraty ilości kanałów!
  • Mocny procesor 96kHz / 32bit DSP z filtrami IIR (Linkwitz Riley, Butterworth), parametrycznym EQ dla każdego kanału, delay’em 100ms na kanał, zabezpieczeniami i limiterami,
  • Praca w trybach 4 i 8 Ohmów, 70V/100V.

Obsługa oparta na chmurze

Wszystkie dane, konfiguracje, presety, monitoring, raporty itd. dotychczas trzymane w urządzeniach lub komputerach, w przypadku produktów LEA Professional dostępne są także w chmurze. Dostęp do wszystkich parametrów wzmacniaczy odbywać się może z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnej platformy, poprzez przeglądarkę. Ta funkcjonalność czyni pracę łatwiejszą i szybszą nie tylko dla integratorów na etapie instalacji systemów AV ale daje możliwość sprzedaży klientowi usługi serwisowania, monitorowania pracy oraz upgrade’u dla klienta końcowego. Wszystko to bez konieczności pojawiania się w miejscu instalacji, co oszczędza czas i energię!

LEA Professional oferuje wybór spośród dwóch serii: Network Connect oraz Dante Connect. Wszystkie dysponują tymi samymi możliwościami a między nimi jest tylko jedna różnica. Jaka? Nazwa serii zdradza sama. Wzmacniacze LEA dostępne są w wersjach 2,4 lub 8- kanałowych z mocami 80W, 160W, 350W i 700W na kanał. Każdy wzmacniacz ma fabryczną 5-letnią gwarancję, opakowania są wyłącznie z materiałów recyklingowanych – wszelkie instrukcje i materiały.

Więcej szczegółów
Producent: https://leaprofessional.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj