RODECaster Duo: idealne podcasty w studiu i w plenerze!

0

Firma RODE zaprezentowała RODECaster Duo, będącego kompaktową wersją rewolucyjnego RODECaster Pro II. Jak zapewnia producent, jest to idealne, przenośne urządzenie do tworzenia podcastów pojedynczo lub w duecie, zarówno w studiu, jak i w plenerze.

W niewielkim RODECaster Duo drzemie ta sama potężna moc, jaką znamy z rewolucyjnego RODECastera Pro II. Jego sercem jest ten sam wysokowydajny czterordzeniowy silnik audio i te same przedwzmacniacze Revolution Preamps™ o ultraniskim poziomie szumów i wysokim wzmocnieniu, w które wyposażony jest jego większy brat. RØDECaster Duo jest również niezwykle prosty w obsłudze, ma ten sam 5,5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i dotykowe pokrętło do łatwej nawigacji i sterowania, idealnie dopasowane presety oraz innowacyjny edytor przetwarzania dźwięku VoxLab™.

RODECaster-Pro-II-and-RODECaster-Duo

Niezwykła elastyczność i wydajność

RØDECaster Duo zaprojektowany jest specjalnie dla twórców tworzących pojedynczo lub w dwuosobowych zespołach. Wyposażony jest m.in. w parę wysokiej jakości wejść combo Neutrik® do podłączania mikrofonów, instrumentów lub urządzeń liniowych i dwóch wyjść do monitorowania dźwięku. Posiada wbudowany dwukanałowy odbiornik bezprzewodowy do podłączenia dwóch nadajników bezprzewodowych RØDE serii IV, w tym Wireless GO II i Wireless ME. Ma także wejście TRRS 3,5 mm z przodu urządzenia do podłączenia słuchawek. Dwa złącza USB-C i zaawansowana łączność Bluetooth® pozwalają na łatwą integrację zdalnych gości oraz różnych źródeł dźwięku za pośrednictwem komputera lub smartfona.

RODECaster Duo

Przenośny i w pełni konfigurowalny

RØDECaster Duo jest w pełni konfigurowalny. Siedem kanałów audio można indywidualnie przypisać, by skonfigurować na przykład mikser, a każdy procesor – od potężnego trzypasmowego korektora po kompresor klasy studyjnej – można precyzyjnie wyregulować, aby pasował do każdego typu głosu lub mikrofonu. Pady SMART są w pełni programowalne, a osiem banków zapewnia dostęp do 48 różnych akcji. Użytkownicy mogą nagrywać bezpośrednio na komputer, wbudowaną kartę microSD™ lub zewnętrzne urządzenie pamięci masowej. RØDECaster Duo może być nawet zasilany przez power bank, co pozwala na nagrywanie profesjonalnych produkcji dosłownie wszędzie.

RØDECaster Duo kosztuje 2888 zł i jest już w sprzedaży w dobrych sklepach muzycznych w kraju.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj