Rode Wireless ME: kompaktowe i bezprzewodowe rozwiązanie dla twórców!

0

RODE prezentuje Wireless ME, czyli bezprzewodowy i niezwykle prosty w obsłudze mikrofon dla vlogerów i twórców treści, a także RODE Capture – potężną darmową aplikację wideo na systemy iOS!

RODE Wireless ME to kolejny produkt z rodziny kompaktowych urządzeń bezprzewodowych, dzięki któremu nagrywanie profesjonalnego dźwięku do filmów ma być niezwykle proste. Rozwijając funkcje oferowane przez udaną serię mikrofonów Wireless GO, wraz z Wireless ME producent obiecuje kontynuację w podobnym kierunku.

Wireless ME jest już dostępny w sprzedaży i kosztuje 888 PLN!

Nowy system mikrofonowy wyposażono w tę samą kieszonkową obudowę, co oryginalne Wireless GO i Wireless GO II, z innowacyjnymi funkcjami, takimi jak GainAssist. Podobnie jak jego rodzeństwo, wyposażony jest w wysokiej jakości mikrofon wbudowany w nadajnik, a także mikrofon “narratora” wbudowany w odbiornik, co jest absolutną nowością wśród mikrofonów bezprzewodowych. Do tego pełna kompatybilność z kamerami, komputerami i smartfonami. Wireless ME zapowiada się zatem na idealnego towarzysza do tworzenia treści, przeprowadzania wywiadów, reportaży, prezentacji, filmowania i wielu innych.

Wireless ME działa ze wszystkimi kamerami, smartfonami z systemem iOS i Android oraz komputerami z systemem Mac i Windows. W zestawie znajdują się wszystkie kable niezbędne do nagrywania.

RODE Capture

Wraz z premierą Wireless ME firma uruchomiła również bezpłatną aplikację wideo dla systemu iOS –  RODE Capture. Jest to pierwsza aplikacja wideo zaprojektowana specjalnie dla współczesnych twórców z urządzeniami wyposażonymi w system iOS. Aplikacja pozwala współczesnym twórcom przejąć pełną kontrolę nad ich obrazem i dźwiękiem w jednej, tej samej aplikacji, aby w łatwy sposób mogli tworzyć treści.

RODE Capture oferuje m.in. bezpośrednią kontrolę nad zewnętrznym mikrofonem, kontrolę nad współczynnikiem proporcji i rozdzielczością wideo, liczbą klatek na sekundę i zoomem oraz tryby Dual Cam do nagrywania za pomocą przedniej kamery i kamery selfie jednocześnie, w trybie dzielonego ekranu lub obrazu w obrazie.

rode-wireless-me

Główne cechy Wireless ME:

  • Ultrakompaktowy i łatwy w użyciu system mikrofonów bezprzewodowych,
  • Najnowocześniejsza transmisja cyfrowa RØDE Series IV 2,4 GHz zapewniająca krystalicznie czyste nagranie o zasięgu ponad 100 m,
  • Inteligentna technologia GainAssist automatycznie reguluje poziomy dźwięku, zapewniając wyjątkowo czysty dźwięk w każdym zastosowaniu,
  • Wbudowane w nadajnik i odbiornik mikrofony klasy broadcastowej umożliwiają wszechstronne nagrywanie dwukanałowe,
  • Możliwość podłączenia dodatkowego nadajnika do przechwytywania trzech mikrofonów jednocześnie,
  • Bezproblemowo łączy się z kamerami, smartfonami i tabletami (iOS i Android) oraz komputerami (Mac i Windows) za pomocą wszystkich wymaganych kabli w zestawie,
  • Łatwa kontrola nad ustawieniami za pośrednictwem RØDE Central; kompatybilność z RØDE Connect, RØDE Reporter i nową aplikacją RØDE Capture,
  • Zaprojektowane i precyzyjnie wykonane w fabrykach RØDE w Sydney w Australii.

Rode Wireless ME

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj