RME Babyface Pro FS jeszcze lepszy

2

Nowa wersja interfejsu RME Babyface Pro FS, to kwintesencja dbałości o najdrobniejszy szczegół, nie tylko w zakresie obudowy stworzonej z jednego bloku aluminium, ale przede wszystkim użytych do jego budowy materiałów. Wszystko to rzutuje na bezkompromisowość uzyskanych parametrów pracy interfejsu – wierności sygnału audio i utrzymania najwyższych standardów w zakresie poziomu szumów i zniekształceń.

Interfejsy audio firmy RME od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem. Chwalone są za wysoką jakość wykonania układów audio, sterowników i precyzyjną mechanikę.
Dzięki przemyślanej i dopracowanej technologii, gwarantują wierny zapis pozbawiony zniekształceń i szumów. Taki jest również interfejs Babyface Pro FS – nowsza i jeszcze bardziej udoskonalona wersja popularnego interfejsu Babyface.

Główne cechy nowego Babyface Pro FS

  • Przełącznik +19/+4 dBu dodaje bezpośredni sposób redukcji poziomu wyjściowego, poprawia SNR dla czułych monitorów aktywnych, zapobiega zniekształceniom i pomaga utrzymać suwaki FX TotalMix w okolicach 0 dB.
  • Pełny układ SteadyClock FS, zapewnia najniższy poziomu zniekształceń jittera i najwyższą odporność na jittera.
  • Moc wyjścia słuchawkowego TRS 3,5 mm wzrosła z 70 mW do 90 mW. THD obu wyjść słuchawkowych poprawiło się nawet o 10 dB. Impedancja wyjścia TRS 3,5 mm została obniżona z 2 ohm do 0,1 ohm.
  • SNR wejścia mikrofonowego poprawił się z 112,2 dB do 113,7 dB, a wejść liniowych TRS ze 114 dB do 116,3 dB (120 dBA). THD wejść liniowych poprawiono o 8 dB.
  • Latencja została zmniejszona o 6 próbek po stronie AD.
  • K-Slot do ochrony przed kradzieżą.

Poniżej materiał video prezentujący najnowszą wersję interfejsu, przygotowany przez portal MusicTech.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj