III Pomorski Konkurs Perkusyjny w Kartuzach już niebawem![16/03/2020]

1

Jeszcze tylko do 2 marca czekamy na Wasze zgłoszenia do III Pomorskiego Konkursu Perkusyjnego oraz III Pomorskiego Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym w Kartuzach, który odbędzie się 16-go marca 2020! Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej!


AKTUALIZACJA z dnia 10.03.2020: W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) i zgodnie z zaleceniami Centrum Edukacji Artystycznej i Głównego Inspektora Sanitarnego w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, młodzieży, nauczycielom oraz pracownikom szkół i placówek artystycznych – III Pomorski Konkurs Perkusyjny i III Pomorski Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym zostaje przeniesiony na późniejszy termin (kwiecień/maj). O szczegółach będziemy informować Was na bierząco… ?


To już III edycja, jedynego jak narazie na Pomorzu, konkursu perkusyjnego, który mamy przyjemność współorganizować, dzięki uprzejmości i pomocy wielu dobrych ludzi i instytucji. W tym roku sponsorami nagród będziemy oczywiście my 😉 ale także firma Music Dealer, która zajmuje się w Polsce dystrybucją wielu ważnych marek perkusyjnych jak ProMark czy Evans należące do olbrzymiego koncernu D’Addario, a także firma Gewa Music (GEWA Drums), która sprawuje opiekę nad takimi markamim w naszym kraju jak m.in: Paiste, Gretch Drums, Remo czy DW Drums.

Jeden konkurs – Dwie kategorie!

Jak co roku będziemy wybierać i wyróżniać najlepszych w dwóch kategoriach:

  • III POMORSKI KONKURS PERKUSYJNY
  • III POMORSKI KONKURS GRY NA ZESTAWIE PERKUSYJNYM

Zasady jak zwykle bardzo proste, a szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kartuzach pod linkiem: https://psmkartuzy.com/pomorski-konkurs-perkusyjny.

Wszystkich adeptów sztuki perkusyjnych, bez względu na poziom zaawansowania zapraszamy do zgłaszania się bo czasu już mało, a nagrody przewidziane są dla wszystkich 😉

Wkrótce będziemy mieli dla Was kolejne dobre wieści…!

Regulamin i zasady konkursu:

https://psmkartuzy.com/pomorski-konkurs-perkusyjny

Tak było rok temu:

[Wyniki!] Konkurs Perkusyjny 2019 dla młodych muzyków w Kartuzach!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj