PROMOCJA! Dla posiadaczy klawiatur M-Audio, wirtualny instrument Studio Grand za Free!

0

Promocji ciąg dalszy… Dziś dobra informacja dla obecnych i przyszłych posiadaczy klawiatur M-Audio, którym producent udostępnia, zupełnie za darmo, świetny wirtualny instrument Addictive Keys: Studio Grand firmy XLN Audio. Szczegóły poniżej…

Od 2.11.2018 od 31.01.2019 nowi i obecni użytkownicy klawiatur M-Audio serii: Keystation MK3, CODE (Black) oraz Hammer 88, będą uprawnieni do pobrania za darmo uznanego i nagradzanego wirtualnego instrumentu Addictive Keys: Studio Grand firmy XLN Audio. Instrument odtwarza reakcję, dynamikę i charakter legendarnego fortepianu Steinway Model D. Tak! Teraz możecie zagrać brzmieniem tego koncertowego fortepianu na waszej klawiaturze M-Audio!

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować produkt na stronie M-Audio. To wszystko!

Fortepian koncertowy Model D marki Steinway to wybór wielu profesjonalnych pianistów. Znany jest z unikatowego charakteru i niezrównanego brzmienia. Podczas kreowania Studio Grand Addictive Keys przesłuchano ponad 10 fortepianów Steinway zanim znaleziono ten jeden o najbardziej pożądanym charakterze: krystalicznie czysta i otwarta barwa z idealnie zrównoważonym rezonansem.

Wszyscy producenci rozumieją, że dopasowanie fortepianu w miksie może być trudne i często kończy się kompromisem, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Oferując precyzyjną konfigurację nagrywania w Addictive Keys, a także opcję miksowania i dopasowywania mikrofonów, Studio Grand z pewnością doskonale pasuje do każdego stylu produkcji lub scenariusza występu na żywo.


Firma XLN Audio to szwedzki producent oprogramowania skierowanego na rynek pro audio. Tworzone przez firmę narzędzia są bardzo inspirujące, potężne, a przy tym proste w użyciu. Nagradzane wirtualne instrumenty Addictive Keys oraz Addictive Drums posiadają ogromną bibliotekę brzmień od smooth jazzu po ciężki metal.


Seria klawiatur M-Audio Keystation MKIII

Klawiatury sterujące MIDI Keystation MKIII to najnowsza wersja serii najlepiej sprzedających się na świecie klawiatur w swojej klasie. Wyposażone są w dynamiczne, wrażliwe na nacisk klawisze oraz kompleksowe kontrolery, które poszerzają zakres możliwych do zagrania dźwięków, możliwości ekspresji i usprawniają pracę podczas nagrywania. Posiadają ergonomiczne koła pitch-bend i modulacji do ekspresyjnej gry, suwak Volume do lepszej regulacji wtyczek, przyciski transportu i przyciski kierunkowe do sterownia każdym programem do nagrywania/DAW. Kompaktowe, lekkie i wytrzymałe klawiatury Keystation są idelane dla podróżujących muzyków, którzy chcą przejąć dowodzenie nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów lub dla producentów, którzy chcą dodać do swojego studia intuicyjny kontroler MIDI z klawiaturą o naturalnym wyczuciu.

Seria klawiatur M-Audio CODE (Black)

Seria klawiatur sterujących Code to rodzina w pełni wyposażonych modeli, łączących w sobie moc i wydajność, pozwalające na wyciągnięcie maksimum możliwości z Twojego oprogramowania muzycznego i sprzętu MIDI. Seria Code oferuje kilka dobrze przemyślanych elementów ułatwiających tworzenie i występowanie na scenie. Klawiatura nie powinna stanowić przeszkody w kreacji muzycznej. Przeciwnie, powinna działać jako bezpośrednie przedłużenie Twoich myśli, zapewniając natychmiastowe, precyzyjne i jasne wyrażanie muzycznych pomysłów. Seria Code ma zupełnie nowe klawiatury z równą i precyzyjną akcją. Klawisze o naturalnym profilu są czułe zarówno na siłę uderzenia, jak i docisku, zapewniając maksimum możliwości ekspresji. Seria Code oferuje najwyższy, profesjonalny poziom sterowania i czucia klawiatury, w połączeniu z niezwykle wszechstronnym zestawem funkcji i dołączonym oprogramowaniem.

Klawiatura M-Audio Hammer 88

Hammer 88 to bezkompromisowa, wysokiej klasy klawiatura sterująca, idealna dla profesjonalnych i półprofesjonalnych pianistów lub uczniów, poszukujących realistycznego czucia gry jak na prawdziwym fortepianie. Współpracuje z instrumentami wirtualnymi lub modułami brzmieniowymi. Sercem klawiatury jest 88 dynamicznych, w pełni ważonych klawiszy z mechanizmem młoteczkowym, gwarantujących dokładne uchwycenie każdego najmniejszego niuansu Twojej gry, zapewniających przy tym niezrównaną reakcję tradycyjnego fortepianu – klasyczne „czucie” gry, połączone z bezkonkurencyjnymi możliwościami brzmieniowymi instrumentów wirtualnych. Jest to idealne połączenie dla pianistów i producentów, pozwalające na niespotykane dotąd doświadczenie kolekcji wtyczek.

Więcej szczegółów:
Producent: https://m-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj